Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dr. Ema by od štartu potrebovala terapiu, Joj včera experimentovala s vysielacími časmi!

Nočná mora na Kolibe pokračuje. Pozrite si výsledky sledovanosti zo štvrtka.

TV JOJ včera odštartovala svoj tretí veľký jesenný ťahák, jedinú seriálovú novinku Dr. Ema. Televízii sa nepodarilo diváka nalákať ani na to, aby si seriál zo zvedavosti zapol, keď podľa našich informácií jeho prvá časť prepadla s podielom 11,2 % a počtom divákov 102-tis. v 12 – 54. Ide o ešte horší výsledok ako v prípade Talkshow Jana Krausa, ktorá odštartovala s premiérovými dielmi podielom 13,5 %. Oveľa viac sa napríklad darilo na jar neúspešnému seriálu Vdova, ktorému však diváci pri premiére dali šancu, keď prvá časť dosiahla podiel 20,8 %. Po novom tak Joj už nefungujú ani úvodné epizódy projektov, ktoré tak nemajú šancu divákov zaujať.

Markíza v tom čase síce poklesla s Farmou, no rozhodne jej to bôľ na srdci nespôsobilo, keď sa tešila z titulu druhého najsledovanejšieho programu a podielu takmer 33 %. V ratingu však prvý raz spadla pod 9 %. Najsledovanejším programom dňa bolo bez prekvapení Búrlivé víno, tento raz s podielom nad 31 %. Po utorkovom páde sa pomaly zviecha Panelák, ktorý prekročil hranicu podielu 18 % a blíži sa k 7% hranici ratingu.

Vo štvrtok sa slabšie darilo spravodajským reláciám aj seriálu Chlapi neplačú, keď im uberal futbal na Dajto. Polčasy duelu Slovensko – Malta získali podiely okolo 11 a 10 %. Najväčšiu ujmu pocítili Chlapi, ktorí spadli s podielom pod 24 %, Súdna sieň naopak posilnila, keď uhrala share okolo 19 %. Televízne noviny vo štvrtok prekročili hranicu podielu 33 %, Veľké Noviny sa blížili k 21-tke.

Joj včera vyskúšala zmeniť štart večerných programov. Panelák už nezačínal po 20:35 ale televízia sa snažila začať načas podľa programu, skrátila tak Veľké Noviny, čo však spôsobilo, že Šport začal už pred 20:10 a skončil v čase, kedy mal podľa programu len začať. Skôr oproti avizovanému času 21:40 začala aj Dr. Ema a to približne o osem minút. Markíza zas už pár dní štartuje Búrlivé víno skôr, približne o dve minúty.

Kým hlavná stanica Joj výkonmi na Kolibe neteší, menšie stanice prinášajú stabilné výkony. Pluske sa darí prakticky počas celého dňa, pričom včera zaznamenala svoj najlepší prime-time podiel týždňa. Kriminálky CSI uhrali podiely okolo 5 a takmer 7 %, včera vyskočil aj sitkom Hoď svišťom, ktorý sa blížil k 8-percentnej hranici. Wau silnie počas dňa približne od 10 do 17-tej hodiny, nevychádza jej však naďalej prime-time. Prestalo sa dariť aj večerným Nákupným maniačkam, nefunguje ani novozložený večer s Áno, šéfe, Štyrmi svadbami a Šéfom v utajení.

Dome robí najväčšiu radosť Feriha, pričom stabilne si nadpriemer drží blok Druhý dych, Gilmorky a podvečerné sitkomy. Večerné kriminálky naďalej dieru do sveta čísel nerobia. Dajto je počas dňa kolísavé, darí sa mu podvečer a dlhodobo si výborné výkony zaisťuje najmä v prime-time s filmovou ponukou.

Čítať viac...
Nahor