Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Proti kľúčovej šou Tvoja tvár znie povedome vytiahne Joj silné premiéry! Pripravila aj takéto

Proti hlavnej šou lídra pre túto jar vyťahuje Joj filmové premiéry, hneď pre tu prvú pripravila veľkú kampaň.

Tvoja tvár znie povedome bude mať najväčšieho konkurenta najmä v akčných a dobrodružných filmových premiérach na Joj. Tá si silných titulov proti hlavnej šou Markízy pošetrila hneď niekoľko.

Jeden z najväčších ťahákov vyťahuje Joj priamo proti štartu šou. Na 6. marca nasadzuje najnovšiu Smrtonosnú pascu s podtitulom Opäť v akcii (2013), ku ktorej pripravila aj intenzívnu kampaň. Odštartovala ju už takmer tri týždne pred uvedením filmu, keď začala rotovať 40-sekundový trailer. Postupne by mala nasadiť hlavnú upútavku. Do záverečnej fázy proma prejde aj Tvoja tvár znie povedome.

Smrtonosná pasca – trailer TV JOJ

Proti druhému vydaniu šou uvedie Joj švajčiarsku dobrodružnú snímku Northmen (2014), ktorú odvysiela pod názvom Bojovníci severu. Hneď o týždeň na to pripravila ďalšiu veľkú premiéru, keď podľa našich informácií nasadí film s Liamom Neesonom The Grey (2011) pod názvom Medzi vlkmi.

The Grey – oficiálny trailer

Medzi ďalšími titulmi televízie nasadenými proti Tvoja tvár znie povedome by sa malo objaviť podľa našich informácií aj výrazne pozitívne hodnotený Iron Man 3 (2013) či akčný film s Piercom Brosnanom November Man (2014).

Šou Tvoja tvár znie povedome chce Markíza ťahať desať týždňov. Vysielať by ju mala aj počas Veľkej noci, vyvrcholiť by tak mala začiatkom mája. Televízia šou predtáča, úvodný diel nakrútila dva týždne pred štartom.

Čítať viac...
Nahor