Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Projekty, ktorými sa bude môcť Markíza posilniť najbližšie: Siedma Farma má prísť už čoskoro!

Zimno-jarná verzia Farmy má byť skutočnosťou, aké ďalšie projekty môže líder vytiahnuť v priebehu prvých mesiacov roka?

Markíza nezačala nový rok dobre a už teraz sa špekuluje o tom, s čím ďalším bude môcť vstúpiť do boja o diváka, aby svoju pozíciu vylepšila. Búrlivé víno, pôvodne nasadené v úvode nového roka až päťkrát do týždňa, istotou už nie je a reálne je jeho ďalšie obmedzenie v štruktúre lídra.

Už prakticky istá by mala jedna z najväčších istôt Markízy, ktorú však zvyčajne vyťahuje na jeseň. Skutočne by mala aj na jar vytiahnuť Farmu, a to s jej už siedmou sériou. Odohrávať by sa mala netradične na rovnakom mieste a ako predošlá šiesta séria. Exkluzívne vás o tom informoval portál Mediaboom.sk. Dá sa očakávať celkovo mimoriadna sezóna reality šou.

Ďalšia Farma by sa podľa najnovších informácií mala dostať na obrazovky už čoskoro. Podľa Nového času sa tak stane o niekoľko týždňov. Moderátorkou by napriek špekuláciám mala ostať Kveta Horváthová, ktorá vyvolala vlnu kontroverzie s diskutabilnými pravidlami v ostatnom finále šiestej Farmy.

Z ďalších hlavných projektov jari by už onedlho mala byť pripravená aj kuchárska šou MasterChef, ktorú v náborovej kampani označila televízia za veľkolepú. Do vysielania by sa mohla dostať ako veľký projekt s príchodom hlavnej časti sezóny, ktorá začína okolo marca. V tomto čase pribúdajú do štruktúr sezónne a ďalšie projekty.

Markíza má tiež natočené nové časti Chart Show, s výrobou nekončí ani tento rok. Podobne ako pred rokom by s nimi mohla prísť okolo marca, no nie je vylúčený ani skorší návrat premiér.

Hneď 11. januára sa televízia pokúsi posilniť v accesse obnovením šou Bez servítky, ktorej pravidelné nasadzovanie však potvrdené nie je. Markíza totiž na ďalší mesiac podľa našich informácií avizuje o 18-tej opäť vysielanie Susedských prípadov. Pravdou však je, že tento plán je viac než otázny, nakoľko už len na tento štvrtok ich škrtla z programu a ďalšou zmenou programu ich nahradila premiérovou časťou Rodinných prípadov. Tie dokázali s novými časťami dosahovať lepšie výsledky ako Susedské prípady.

Čo pre túto chvíľu ostáva v trezore, je reality šou Ostrov, o ktorej sa začalo hovoriť ako o možnom jarnom tromfe Markízy. Slovenský Survivor však na výrobu jednoduchý nebude a televízia s ním počíta pravdepodobne najskôr v druhej polovici roka.

Čítať viac...
Nahor