Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Profesionáli sa vrátili ako líder, Rodinné prípady zatiaľ s najhorším výsledkom

Jojka po dvoch rokoch vypočula žiadosť divákom a vrátila na obrazovky svoj najúspešnejší sitkom Profesionáli. Tí sa narozdiel od roku 2012 vrátili v kompletnej zostave policajného zboru aj s Helenou Krajčiovou, zo seriálu sa však vytratil Ján Króner.

Návrat Profesionálov sa Joj vydaril, podľa našich informácií si prvú časť novej série pozrelo 24,9 % divákov, ktorí boli po 21:30 pri televíznych obrazovkách, ratingovo sa prvá premiérová časť roku 2014 vyšplhala na 8 %. Joj udržala líderskú pozíciu aj počas nasledujúceho seriálu Hoď svišťom, ktorý dosiahol podiel takmer 23 %.

Markíze v konkurencii nových Profesionálov po prvý raz výraznejšie neuspeli Rodinné prípady, keď sa k hranici 24 % už nepriblížili. Stredajšia časť mala dosiahnuť podiel 22,4 %. Aktuálny priemer Markízy v dňoch po návrate Búrlivého vína je okolo 27 %. Po 22:30 opäť neuspela repríza sitkomu Dva a pol chlapa.

Po dvadsiatej zviedli klasický súboj Búrlivé víno a Panelák, pričom ani jeden zo seriálov po prvých dvoch častiach už výraznejšie neklesá ani nestúpa.  Markíza udržiava svoj štandard, pričom v stredu sa podiel seriálu priblížil k 32%, Panelák si udržiava podiel 23 %.

Správu budeme aktualizovať o ďalšie čísla.

Čítať viac...
Nahor