Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Profesia zverejnila rebríček TOP zamestnávateľov, v prvej desiatke je aj RTVS!

Spoločnosť Profesia zverejnila výsledky štvrtého ročníka ankety Najzamestnávateľ. RTVS v konkurencii takmer 90 ďalších spoločností v celkovom poradí obsadila siedme miesto.

RTVS sa zároveň stala absolútnym víťazom v kategórii médiá a verejnoprávne médium je podľa hlasujúcich druhým najatraktívnejším zamestnávateľom pre ľudí v Bratislavskom kraji. V kategórii 15 až 24 ročných sa RTVS umiestnila na celkovo štvrtom mieste, študenti vysokých škôl ju dokonca zaradili na prvé miesto.

Sme radi, že vďaka úspechom a zmenám v programe rozhlasu i televízie, ale tiež  v oblastiach spravodajstva, športu, marketingu a komunikácie, v ekonomickej oblasti, v prístupe k zamestnancom a ich pracovným podmienkam a vďaka zmenám v technike a v kvalite produkcie programov, sa RTVS pre ľudí stala atraktívnym zamestnávateľom. Je to pre nás významné ocenenie a zároveň záväzok do budúcnosti. V mene manažmentu, zamestnancov a spolupracovníkov RTVS ďakujeme všetkým, ktorí nám odovzdali svoj hlas a i týmto spôsobom vyjadrili sympatie k RTVS,“ povedal k oceneniu riaditeľ Sekcie ľudských zdrojov RTVS Roman Tóth.

Hlavný rebríček štvrtého ročníka ankety Najzamestnávateľ
Najzamestnavatel 2015 top 10

Najzamestnávateľ je anketa každoročne vyhlasovaná spoločnosťou Profesia, v roku 2015 sa uskutočnil už jej štvrtý ročník. Hlasovania sa celkovo zúčastnilo viac ako 10-tisíc ľudí, ktorí si vyberali najlepšieho zamestnávateľa spomedzi 87 firiem. Cieľom ankety je priniesť reálny pohľad ľudí na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž a zverejniť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú. Anketa funguje na princípe hlasovania verejnosti, pričom svoj hlas respondenti odovzdávajú prostredníctvom dotazníka zverejneného na stránke www.najzamestnavatel.sk. V dotazníku uvádzajú tiež dôvody, prečo danú firmu považujú za NAJ. (zdroj: www.najzamestnavatel.sk)

Zdroj: RTVS

Čítať viac...
Nahor