Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Problémy v Jojke: Krimi narýchlo prerušené, Noviny mimoriadne meškali!

Technické problémy spôsobili Joj vo štvrtok starosti.

Televízna dvojka sa musela vo štvrtok vysporiadať s technickou chybou, ktorá sa odzrkadlila v celej spravodajskej hodine. Problémy mala televízia pri štarte Krimi, keď približne minútu nechala bežať len prázdne pozadie s podmazom relácie a na moderátorov prestrihla po minúte bez úvodnej zvučky a prehľadu správ.

Problémy sa však Joj nepodarilo odstrániť a po odvysielaní prvej reportáže hneď prešla do brejku. Ani jeho dĺžka však nestačila na doriešenie závady, televízia tak musela prestávku naťahovať o dlhý self promo blok. Riadne vysielanie spravodajskej relácie sa pre komplikácie začalo až pred 19:15, pričom technické problémy spôsobili natiahnutie relácie.

Televízia sa rozhodla nevyhodiť žiadnu pripravenú reportáž a tak sa Krimi predĺžili o mimoriadne zaradený self promo blok. Adriana Kmotríková s Jánom Mečiarom tak museli čakať, pričom Noviny Joj odštartovala so štvorminútovým meškaním o 19:34.

Technické problémy spôsobili úbytok divákov najmä v prvej polovici Krimi, kedy televízia ponúkla prakticky len jednu reportáž. Výrazný nárast v tom čase zaznamenali Televízne noviny, tie však po chvíli šli rovnako do brejku a postupne sa situácia dorovnala. Krimi uhrali podľa našich informácií napriek problémom podiel 22,3 %, omeškané Noviny skončili na podieli 24,7 %. Televízne noviny uhrali 34,3 %.

Čítať viac...
Nahor