Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Problémy Markízy naberajú na obrátkach: Fanúšikov na Instagrame využili, prišla aj o ďalšiu dôležitú stránku!

Televízia len nedávno prišla o svoju dominantnú stránku k Oteckom, jej problémy sa nekončia, práve naopak.

Iba prednedávnom sme vás informovali, že vôbec najväčší televízny účet na Instagrame, venovaný konkrétnemu slovenskému programu, bol televízii odobratý. Markíza ešte pred štartom aktuálnej série denného seriálu Oteckovia prišla o prístup k ich vyše 146-tisícovej oficiálnej stránke na Instagrame, pričom v priebehu septembra sa televízia definitívne k účtu už nedostala.

Problémy televízie pritom v týchto dňoch eskalujú. Kým ešte prednedávnom bol spomínaný účet Oteckov úplne znefunkčnený a neprístupný, aktuálne sa stránka na sociálnej sieti objavila opäť. Kým celý obsah Markízy zmizol, o fanúšikov stránka neprišla.

S akým problémom sa televízia potýka naznačila aktivita, ktorá sa na stránke pár hodín dozadu objavila. Na účte Oteckov pribudli fotky neznámej ženy, ktoré sa viac ako stotisícom fanúšikov Oteckov začali postupne objavovať. Tí ich, podľa všetkého, hromadne nahlasovali a dnes je už obsah stránky opäť prázdny.

Okrem zneužitia fanúšikov seriálu, ku ktorým sa televízia nevie dostať, má Markíza ešte ďalší problém. Po tom, čo definitívne stratila prístup ku svojej veľkej a pre ňu podstatnej instagramovej stránky Oteckov im vytvorila nový účet, na ktorý sa postupne začali odznova pridávať priaznivci seriálu. Na nový účet @oteckovia.markiza odkázala televízia aj pri včerajšom informovaní o podozrivej aktivite na pôvodnej stránke, od ktorej sa rázne dištancovala a divákov nasmerovala na nové konto Oteckov.

Krátko po zverejnení statusu však Markíza prišla už aj o tento účet. Je otázne, či rovnakým spôsobom, aktuálne však nie je dostupná už ani nová instagramová stránka Oteckov, pričom, zdá sa, nejde o žiadny technický problém. Účet bol zneaktívnený už včera a nedostupný je naďalej aj dnes. Markíza tak opäť prišla o prístup ku mladej komunite seriálu, ktorá je pre ňu pri práci v online priestore kľúčová.

Pôvodný oficiálny účet Oteckov, o ktorý Markíza v auguste prišla, sa v týchto dňoch znovu objavil na sociálnej sieti. S ním tam pribudli aj fotky neznámej ženy, ktoré boli po pár hodinách zablokované

Čítať viac...
Nahor