Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Problematický utorok Markíze podrástol, O 10 rokov mladší však opäť prepadlo! Milujem Slovensko kleslo

Nikto nie je dokonalý zopakovalo výkon spred týždňa.

Markíza po dlhom čase v utorok viditeľnejšie podrástla. Kým s príchodom šou Baby Boom aj návratom O 10 rokov mladší dosahovala len hlboko podpriemerné výkony 11 – 14 %, teraz problematický slot mierne dvihla. Druhé vydanie novej série O 10 rokov mladší malo ísť pod šesť ratingov, pričom v podieli stúplo nad 16 %. Napriek zlepšeniu ide stále o hlboký podpriemer Markízy. Farma na tom bola značne lepšie, dosiahla takmer totožný rating, čo znamenalo podiel pod 22 %.

V novom čase sa nedarí ani šou Milujem Slovensko, ktorá musí zabudnúť na svoje piatkové výkony. Oproti minulému utorku dokonca ešte klesla, v komerčnej cieľovke tesne prekročila 3 ratingy s podielom takmer 9 %. V 12+ uhrala šou 11,5 %. Nikto nie je dokonalý ostalo na svojom, po poklese z minulého týždňa zopakovalo rating takmer 7,5 %, podiel tentoraz prekročil 21 %.

Vymenené životy podrástli nad 7 %, Nekonečná láska atakovala 5 %. Pravdivé lži na Plus uhrali 6,5 %, snímka Nezastaviteľní na Dajto prekonala 6 %. Kriminálky na Wau dosiahli podiely po 3 %.

Rodinné prípady šli podvečer pod 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas pod 17 %. Televízne noviny si pripísali 24,5 %, vyššie boli v čase ich vysielania Krimi aj Noviny, podiely týchto relácií sa hýbali okolo 25 a 26 %.

Čítať viac...
Nahor