Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pripravuje sa ďalší dosiaľ neznámy komediálny seriál! Prvý herec prehovoril, chystá sa veľký projekt?

Televízie viaceré programy pripravujú aj v tichosti, na verejnosť sa dostali prvé správy o pripravovanom komediálnom projekte.

Jeseň sa dostáva do svojej polovice, pričom zbrojenie na ďalšie sezóny je v plnom prúde. Už dnes poznáme viaceré televízne šou či seriály, ktoré televízie chcú uviesť v budúcich mesiacoch a rokoch, pričom, ako to už býva, niektoré sa snažia pripravovať v tichosti.

Ďalším takýmto projektom, je zdá sa, nový pripravovaný komediálny seriál, ktorý má vznikať v produkcii Joj. Rozhovoril sa o ňom herec Juraj Rašla, ktorý je aktuálne tvárou kriminálky Za sklom, pričom podľa vlastných slov v priebehu leta nakrúcal celkovo štyri televízne projekty.

Jedným z nich má byť aj vznikajúci komediálny seriál, o ktorom dosiaľ nemala byť ani zmienka. „Nechcem o tom ešte hovoriť, asi netreba predbiehať. Je to ale pre Jojku,“ povedal v televíznom rozhovore Novín o 12.

Podľa prvých informácií nejde o žiadny z projektov, ktoré už televízia v nedávnom čase predstavila. Z komediálnych seriálov má v zálohe rodinnú sériu Bola raz jedna škola či humorne ladenú kriminálku Bodka.

Prvým zo známych hercov vznikajúcej novinky je tak práve Juraj Rašla, ktorý naznačuje, že môže ísť o väčší projekt. Sám si výrobu pochvaľuje. „Mal som asi štyri voľné dni za júl, august, september, takže som mal veľa práce. Preto to hovorím, lebo som robil jeden komediálny seriál, kde je to strašná zábava a kde je to strašná sranda. Povedal by som, že jedna z najlepších robôt v mojom živote, aké som kedy robil,“ uviedol herec.

O akú sériu pôjde, je tak otázne. Joj dosiaľ potvrdila skôr dramatickejšie série ako rukojemnícku drámu 8 hodín, dramatický seriál Jenny alebo rodinný seriál Nový život či historický seriál Uhorčík. Práve v poslednom spomínanom projekte by si podľa prvých informácií mal zahrať aj práve Rašla.

Čítať viac...
Nahor