Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Prima už skúša Krausa v stredajšom prime-time, návyk začne budovať aj Joj

Prima už ohlásila, že Šou Jana Krausa bude od jesene pokračovať s premiérovými časťami v stredajšom prime-time. Počas leta potenciál nového slotu skúša reprízami.

Česká Prima už od minulého týždňa testuje Jana Krausa a jeho talkshow v novom slote. Už od 27. augusta by sa mal Kraus vrátiť s novými časťami relácie a to v novom čase a počas nového vysielacieho dňa. Už od jesene ho Prima plánuje zaradiť na stredy o približne 21:30 a presne v tomto čase vysiela aj letné reprízy talkshow.

Televízia má za sebou zatiaľ dve vydania a tak ako minulý týždeň tak ani tento raz veľmi neuspeli. Šou Jana Krausa pred týždňom sledovalo podľa portálu Mediaguru.cz okolo 270-tis. divákov s podielom len 10 %, včera mierne šou rástla nad 300-tis. divákov s podielom 11 %. V oboch prípadoch sa však Prime nedarilo už s predchádzajúcim programom. Pôvodný Obchoďák, s ktorým minulý týždeň stratila Prima trpezlivosť a odsunula ho za desiatu hodinu, získal pred týždňom v stredu podiel len 7 %, náhrada Áno, šéfe už včera zvýšila výkon na 11 %. Od jesene by nábeh Krausovi robil úspešný seriál Primy Cesty domů, časť divákov si k tomu na zmenu môže navyknúť už počas leta.

Spolu s Primou bude Šou Jana Krausa od jesene vysielať aj Joj. Ako sme vás už informovali, do šou si bude Kraus podľa našich informácií pozývať výraznejšie viac slovenských hostí a natáčať by sa malo pravidelne aj na Slovensku. Už od budúceho týždňa pri tom podobnú cestu ako Prima nastúpi aj Joj, ktorá bude taktiež v stredy vysielať staršie diely Krausovej talkshow. Ráta s nimi však v čase 22:30, v ktorom doteraz vysielala prvú sériu akvizičného seriálu Kravaťáci.

Foto: TV Prima

Čítať viac...
Nahor