Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prima Plus odštartuje koncom januára, potvrdení veľkí operátori!

Televízia chystá predstaviť programovú štruktúru na tlačovej konferencii v polovici januára.

Samostatný kanál Primy pre Slovensko čoskoro odštartuje. Jeho prvý deň vysielania je naplánovaný na pondelok 23. januára, pričom dostupný bude hneď od začiatku u viacerých operátorov.

Česká televízna skupina už potvrdila, že Prima Plus bude platený kanál a do DVB-T tak nevstúpi. Generálny riaditeľ Primy, Marek Singer, potvrdil, že sa skupina dohodla s operátormi Skylink, UPC, Telekom a ďalšími.

Ako sme vás v minulosti exkluzívne informovali, Prima má záujem pre slovenskú stanicu nakupovať aj akvizície, jej program však budú vo veľkom tvoriť jej pôvodné programy. „Program je vyskladaný z našich osvedčených programov, ako sú seriály Ohnivé kura, Cesty domov, Rodinné putá či Vinári. Pre divákov máme tiež pripravený nový detektívny seriál Temný kraj v hlavnej úlohe s Lukášom Vaculíkom,“ povedal Singer. Viac o štruktúre Prima Plus prezradí Prima na tlačovke 12. januára.

Kanál Prima Plus bude na Slovensku obchodne zastupovať Joj, s ktorou dlhodobo spolupracuje. Posledne napríklad naša televízia zapožičala českej kolegyni Súdnu sieň, ktorú bude vysielať popoludní dokonca na hlavnej stanici.

Logo novej stanice Prima Plus
prima-plus

Čítať viac...
Nahor