Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Prima mení rozhodnutie: Česko Slovensko má talent nakoniec odvysiela aj ona!

Federálna šou bude predsa len federálna aj na televíznej obrazovke.

Aj po piaty raz pobeží šou Česko Slovensko má talent na Joj i Prime súčasne. Česká komerčná dvojka ešte v apríli sama potvrdila, že do najnovšej série Česko Slovensko má talent už nepôjde, plány na jesennú sezónu sa však, zdá sa, vykryštalizovali inak.

Prima sa do príprav piatej série Česko Slovensko má talent zapojila jedine kastingami, kde svojmu slovenskému spojencovi produkčne pomohla. Televízia hľadanie talentov v Česku podporila aj vo vysielaní, divákov však informovala, že samotnú šou bude vysielať iba Jojka.

Toto rozhodnutie už dnes ale podľa našich informácií neplatí. Prima by pri tom mala šou aj tento raz odvysielať na svojom hlavnom kanáli v hlavnom vysielacom čase. Napriek tomu, že štvrtý ročník Česko Slovensko má talent v Česku už padol hlboko pod milión, jeho priemerný podiel u mladých divákov (15 – 54) sa pohyboval okolo 20 %, čo by Prima túto jeseň určite prijala.

Nakoľko sa Prima pôvodne do projektu rozhodla nepridať, Joj si ho vyskladala po svojom. Divadelné kolá už nenatáčala v Mahenovom divadle v Brne ale v bratislavskej Inchebe, angažovala tiež čisto slovenskú moderátorskú dvojicu Juniora a Marcela, ktorá sa na českých obrazovkách neobjavuje. Rovnako tak zapojila do projektu ako štvrtú porotkyňu Dianu Mórovú.

Čítať viac...
Nahor