Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Prima chce oslabiť novácku Ordináciu!

Prima po rokoch vyrukuje proti Ordinácii s nákladným projektom. Uspieť chce s kľúčovými časťami reality šou Vyvolení.

Ordinácia v ružovej záhrade u našich českých susedov už roky kraľuje utorňajším a štvrtkovým večerom. Konkurenčné televízie proti nej doteraz nechceli nasadzovať nákladnejšie projekty a uspokojili sa aj s podpriemernou sledovanosťou. Po rokoch však do ostrého boja chce vstúpiť Prima, ktorá zaradila proti Ordinácii kľúčové momenty týždenného diania v reality šou Vyvolení.

Na utorkový večer Prima na svoj hlavný kanál zaradila časť „Zúčtování“, u nás známu ako Výber. Vo štvrtok zas nechcený Vyvolený zvolený v tajnom hlasovaní volí svojho súpera do duelu vo Výzve. Na Prime family Vyvolení obsadia aj piatkový prime-time, kedy sa bude odohrávať samotný duel. Denné dianie v dennom súhrne bude prebiehať na mladšej Prime Love, od čoho si televízia sľubuje výrazne posilnenie sledovanosti stanice.

Prima chcela ohroziť novácku Ordináciu už minulý rok, kedy ohlásila presun jej nasilnejšieho projektu Cesty domů z pondelka a stredy na utorky a štvrtky. Dva týždne po ohlásení zmeny však Prima cúvla a svoj seriál sa rozhodla neohroziť.

 

– Majk –

 

Čítať viac...
Nahor