Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Priame prenosy Superstar sa blížia, poznáme termíny prvých semifinále! V siedmom nebi medzičasom finišuje

Kastingové epizódy šou vysielali televízie v rozdielne dni, od vyraďovacej časti sa už zjednotili.

Piata federálna Superstar sa blíži do svojej druhej fázy. Už tradične tvoria dominantnú časť speváckej šou živé prenosy, rozdelené do semifinálových výberov a finálových prenosov, ktoré vrcholia veľkým finále.

Živé semifinálové vyraďovacie časti nebudú chýbať ani tento rok. Markíza s Novou plánujú odvysielať ešte dve epizódy SuperVýberu, ktorý vyvrcholí 22. apríla Dlhou cestou, v ktorej porotcovia rozhodnú o kompletnej zostave semifinalistov. Následne dve živé semifinálové kolá odštartujú už tento mesiac v nedeľu 29. apríla.

V tomto čase už Superstar nebude konkurenciu tvoriť jedna z ťažiskových šou Joj, V siedmom nebi. Televízia plánuje posledný diel jarnej série odvysielať už uprostred sezóny, túto nedeľu 15. apríla. Od nasledujúceho týždňa nasadzuje filmy, ako prvú uvedie premiéru snímky Kingsman: Tajná služba, proti prvému semifinále Superstar vytiahne ďalšiu akčnú premiéru Hitman: Agent 47.

Od konca apríla a prvého živého kola Superstar sa už k šou pripojí aj moderátor Leoš Mareš. Televízie mali tento rok s výberom moderátorov veľké problémy, až nakoniec kastingy nakrútili bez nich. Od SuperVýberu sa už do šou zapojila moderátorská novicka Jasmina Alagič, s ktorou mali pôvodne televízie počítať len na moderovanie zákulisia šou. Až v priebehu nakrúcania Superstar nakoniec televízie dohodli spoluprácu s Leošom Marešom, na ktorom bude potiahnuť práve živé prenosy.

Markíza a Nova sa už medzičasom zjednotili vo vysielacom dni Superstar. Obe televízie vysielali kastingy v rozdielne dni, na Nove bežali o deň skôr v sobotu, nakoľko na nedele mala pripravený svoj highlight – kriminálku Dáma a kráľ. Pripravených osem časti už ale stihla dovysielať a od minulotýždňového nástupu SuperVýberu presunula šou na nedele, kde ju už aj spolu s Markízou dovysiela.

Čítať viac...
Nahor