Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Presun Krausa za 22:30 bol podľa Joj plánovaný, vo výrobe plánuje pokračovať

Joj zatiaľ o prvej z jesenných noviniek, ktorá mení vysielací čas, nehovorí ako o neúspechu, jej budúcotýždňový odsun za 22:30 je vraj súčasťou stratégie.

Show Jana Krausa je už od tohto leta súčasťou aj programu slovenskej komerčnej televíznej dvojky, pričom od konca augusta spoločne s Primou prináša premiérové časti. Talkshow sa poslovenštila nielen častejším výberom slovenských hostí, ale aj každomesačným natáčaním v bratislavskom štúdiu L+S, s ktorým Joj plánuje pokračovať. „Show Jana Krausa budeme aj naďalej natáčať aj na Slovensku a to raz do mesiaca v koprodukcii s TV Prima,“ uviedla PR manažérka Joj, Katarína Gajdošíková.

Televízia tak zatiaľ nehodnotí doterajšie výkony talkshow ako neúspech. Projekt vníma skôr ako imidžový, pričom jeho prvým častiam dala špeciálne priestor v lepšom čase priamo po hlavnom dennom seriáli. „Úvodné časti sme chceli čo najviac predstaviť a odpromovať a preto dostali vysielací čas hneď po Paneláku,“ pokračuje Gajdošíková.

Už od budúceho týždňa sa šou vracia do svojho letného času o 22:40. Napriek vyjadreniam, že v slote o 21:30 mal zotrvať len s prvými časťami, Joj odsúva šou programovou zmenou. Poslednou časťou vysielanou po Paneláku bude prvý slovenský špeciál natáčaný v Bratislave, hosťami budú Jožo Ráž, Soňa Müllerová a MVDr. Hana Žertová.

Čítať viac...
Nahor