Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prestup sa nekoná! Bárta ostáva naďalej tvárou Markízy!

V ostatnom období sa vedie množstvo špekulácií ohľadom návratu Alexandra Bártu do Joj. Najdôležitejším cieľom televízie z Koliby mal byť návrat Bártu do Paneláku, na Kordiaka môžu diváci naďalej zabudnúť!

Alexander Bárta ostáva tvárou Markízy. Napriek tomu, že sa začalo špekulovať o jeho konci v seriáli Chlapi neplačú a následnom návrate do Paneláku, sa žiadne veľké zmeny nedejú. Bárta sa dokonca stane hlavnou tvárou aj ďalšieho seriálu Markízy, Doktori, s ktorým televízia ráta už na túto jeseň. Seriál z lekárskeho prostredia bude výpravnejší ako obdobná Ordinácia v ružovej záhrade, natáča sa v priestoroch reálnej nemocnice v Podunajských Biskupiciach, vysielať by sa mal v týždennej frekvencii s obmedzeným počtom častí.  Viac o plánoch Markízy pre druhú polovicu tohto roka sa dočítate TU.

Veľký záujem o Bártov prestup späť do Joj mal Andy Kraus, ktorý s hercom viedol niekoľko rozhovorov o jeho návrate do Paneláku. Kraus pri tom po dobrovoľnom odchode Bártu zo seriálu na otázku, či nechá hercovi v seriáli otvorené dvere, odpovedal: „Najskôr v 17. sérii. Ak nejaká bude.“ V súčasnosti by už návrat rád urýchlil.

Bárta odišiel z Joj do Markízy v máji 2012. Už na jeseň toho istého roka sa stal hlavným hrdinom v seriáli Horúca krv, po ukončení výroby seriálu na jar 2013 dostal Bárta hlavnú úlohu v seriáli Chlapi neplačú. Na jeseň 2014 by sa tak mal stať hlavnou tvárou už tretieho seriálu Markízy.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor