Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aktualita: Prestup Marcina do JOJ sa nekoná! Už vieme prečo!

Včera sme priniesli informáciu o tom, že seriál Susedia, ktorý nedávno avizovali bulvárne médiá, ale dokonca aj niektoré mediálne internetové stránky ako možnú novinku JOJ pre rok 2014, sa realizovať pravdepodobne nebude. Podľa našich informácií nedošlo k finálnej dohode. Portál Topky.sk zašiel ešte ďalej, keď priniesol informáciu, že za nedohodou je pravdepodobne pretrvávajúci konflikt medzi hlavnými protagonistami seriálového hitu. Samotný Andy Kraus pre Topky uviedol: „Nevznikla tam taká atmosféra, aby to mohlo dobre fungovať. Necítil som, že je všetko nastavené tak, ako by malo byť” a doplnil: „Práca na Susedoch si vyžaduje maximálnu sústredenosť. Z mojej strany je momentálne pracovné vyťaženie také veľké, že by to mohol ublížiť jednému alebo druhému projektu,” 

Nekoná sa tak ani veľký prestup herca Petra Marcina do JOJ, ktorý mal podľa predchádzajúcich informácií účinkovať aj v seriáli Profesionáli. Ten sa začal nakrúcať tento týždeň a Marcin sa v ňom neobjaví.

TV JOJ jeho neangažovanie do Prfesionálov vysvelila vyjadrením PR manažérky Kataríny Noskovej: „Nechceli sme diváka zaťažovať prílišným množstvom (nových) postáv, preto sme sa rozhodli zamerať hlavne na osvedčené postavy tak, ako ich diváci mali radi už od začiatku vysielania seriálu,“ povedala pre médiá. Pre televízny  portál JOJ.sk sa vyjadril aj samotný herec, ktorý popiera informácie buvláru, že k nedohode došlo pre peniaze: O peniazoch ani nebola reč, nemali sme na stole žiadne zmluvy. Stretnutia prebehli iba na úrovni rozhovorov, tvorcovia sa nakoniec rozhodli ma neobsadiť. Je to v podstate úplne prirodzené, ponuky prichádzajú, niekedy sa dohodneme, inokedy nie.“

Či sa však Marcin objaví v niektorom z iných projektov JOJ je teraz otázne. Podľa našich aktuálnych informácií nefiguruje v žiadnom inom projekte. To, že s ním televízia pôvodne rátala, dokazujú aj fotografie s nakrúcania vianočných upútaviek, v ktorých sa Marcin taktiež nakoniec neobjaví.

Čítajte aj: JOJ vracia na obrazovku seriál Klan – vieme kedy a ako!

Čítať viac...
Nahor