Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prepadák Kukučky ovplyvnil ďalšieho herca: Do seriálu mal nastúpiť Marián Mitaš!

Neúspech seriálu spravil škrt cez rozpočet nielen televízii ale aj mnohým známym menám.

Kukučka dobieha na menšej stanici Doma s poslednými časťami, keď predčasné finále nielen série ale aj celého seriálu prebehne v piatok 27. novembra. Neúspech kľúčovej novinky jesene zmenil náladu v televízii a zároveň zasiahol do života mnohých známych hercov.

Tí totiž očakávali od Kukučky dlhodobý angažmán, prišli však o pravidelný príjem. Niektorí sa pre účasť v seriáli rozhodli prestúpiť od konkurenčnej Joj. Urobil tak napríklad Roman Luknár, spolu s ním z Paneláku prišla aj Jana Kovalčíková či Daniel Žulčák. Viac v tomto článku.

Ďalší herci zas urobili prestup medzi seriálmi Markízy. Veľký krok vedľa urobili tvorcovia Búrlivého vína a aj samotný Milo Kráľ, keď sa nechal nadobro odstaviť z vínnej ságy a prešiel do Kukučky. V priebehu jesene herec prišiel o obe isté seriálové miesta.

Do Kukučky mal k tomu nastúpiť aj ďalší výrazný herec Búrlivého vína, Marián Mitaš. Informácie potvrdila Eurotelevízia. Ten vo vínnej ságe skončil v závere jarnej piatej série, po čase mal nabehnúť do podvečernej novinky lídra. Nakoniec to však vôbec nestihol a seriál skončí skôr, ako sa v ňom stihne objaviť.

Veľké sklamanie z osudu Kukučky mal prežívať Alexander Bárta, pre ktorého ide už o druhý seriálový prepadák za sebou. Minulú jeseň podobne neslávne dopadli Doktori. „Ňusi je sklamaný. Nie je to totiž prvýkrát, čo projekt, v ktorom účinkuje, nie je úspešný,“ citoval pred časom svoj zdroj Plus jeden deň.

Pravdepodobne už v budúcom roku dôjde k dvom značným prestupom hercov smerom do Joj. V Kukučke napríklad dohrá aj Gabika Dzuríková, ktorá by sa po rokoch mohla vrátiť k televíznej dvojke, a to v novom pripravovanom komediálnom projekte Prázdniny. V ňom je ohlásený aj Tomáš Maštalír, ktorý aktuálne hrá v podpriemerne výkonnom Búrlivom víne. To by ale už budúcu jar malo zažiť svoju poslednú sériu. Maštalír by sa teda taktiež mal po čase vrátiť na Kolibu.

Čítať viac...
Nahor