Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Premiérová Horná Dolná pre túto jar potvrdená, poznáme dátum štartu piatej série! Kredenc sa odsúva

Divoký Zapadákov chce televízia dovysielať.

Markíza tentoraz s novou Hornou Dolnou vyrukuje v najdôležitejšej časti jarnej sezóny. Kým jej prvú sériu a sčasti aj tretiu začala uvádzať skraja nového roka, teraz si premiéry jej najsilnejšieho seriálového titulu ponechala do hlavnej časti sezóny, kde potrebuje generovať najvyššie výkony.

Horná Dolná bude pokračovať v tradičnom pondelňajšom okne o 20:30, kde aktuálne Markíza tvrdo prepadáva. Divoký Zapadákov však tak skoro nenahradí, televízia podľa všetkého odvysiela všetky nakrútené epizódy.

Prvú časť 5. série Hornej Dolnej plánuje Markíza nasadiť na pondelok 13. marca, a teda v deň, kedy naplno štartuje ôsma Farma. Práve tej bude zároveň robiť nábeh, keď Markíza končí s vysielaním Kredenca o 21:40. Tento čas bude patriť v pondelky Farme, premiérová skeč šou bude nasledovať o 22:50.

Televízia pritom úplne ruší v programe Kávomat, a to aj vo štvrtky o 22:50, kde plánovala ponechať jeho reprízy. Práve táto novinka sa stala absolútne najmenej úspešnou z aktuálnych neúspešných noviniek.

Markíza potvrdila, že Farmu bude vysielať v pondelky, utorky a štvrtky o 21:40, v piatok ňou opäť obsadí celý večer. 20:30 štartuje klasický diel, 21:40 nasleduje Duel.

Čítať viac...
Nahor