Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Premiérová Chart Show s najhorším výsledkom od štartu! Joj natiahla Divoké kone, pomohla Paneláku

Panelák po prvý raz v konkurencii Chart Show neprepadol, diváci Divokých koní museli predýchať tri brejky.

Po tom, čo Markíza aj minulý týždeň bez hokejovej konkurencie počas stredajšieho večera pustila divákom reprízovú Chart Show, ktorá televízii nepriniesla ani staničný priemer, si, zdá sa, oslabila aj jej nasledujúce premiérové vydanie. Hudobná šou totiž dosiahla svoj zatiaľ najhorší výsledok od minuloročného štartu, keď ju podľa našich informácií sledovalo 8,4 % divákov s podielom 27,7 %.

Naopak, to svoje aj naďalej uhrali Divoké kone, ktoré prakticky zopakovali výkon z minulej stredy s ratingom 7,3 % a podielom 22,5 %. Seriálu neublížil ani experiment Joj so zaradením brejku pred desiatou hodinou ešte do Divokých koní, ktorých diváci tak museli strpieť až tri reklamné prestávky. Bežne už tento brejk beží v Paneláku. Ten si, zdá sa aj vďaka tomuto kroku, polepšil, keď už v konkurencii hudobnej šou neprepadol a uhral dokonca jeden z najlepších výsledkov ostatných dní s podielom 20,1 %. Divoké kone klasicky v stredu vyhrali v 12+, kde ich malo sledovať cez 550-tisíc divákov, Chart Show bola tento raz v tejto cieľovke výrazne slabšia s počtom divákov okolo 390-tisíc.

Z menších staníc bola o ôsmej najvyššie Plus s Profesionálmi a podielom pod 8 %. Následne Plusku už predbehla Doma, ktorej Mentalista vyskočil a uhral podiel pod 7 %. Zakázaná láska už s prvou časťou padla nad 3 % a druhou atakovala 6 %. Plus nevyšiel film Spirit – Pomstiteľ, ktorý uhral share nad 3 %. Na Dajto prvý raz výrazne neprepadla Fortuna liga, zápas Slovana so Žilinou dosiahol po polčasoch uspokojivé hodnoty pod 4 % a 4,5 %. To svoje už s druhou kriminálkou vo večernom slote uhráva Wau, keď CSI Las Vegas prekročila 3 % a o desatinu ratingu dokonca opäť pokorila Zakázanú lásku. Prvá kriminálka CSI Miami uhrala 1,5 %.

Čítať viac...
Nahor