Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Seriál „Kde bolo, tam bolo“ dostal spin off verziu

Spoločnosť ABC  pripravuje na jeseň tohto roka 13 dielnu seriálovú novinku Once Upon a Time in Wonderland, ktorá je spin-off seriálu Once Upon a Time (2011), ktorý u nás uviedla pod názvom Kde bolo, tam bolo TV JOJ.

 

SOPHIE LOWE PETER GADIOT MICHAEL SOCHA, SOPHIE LOWE MICHAEL SOCHA

 

Synopsa :

Vo viktoriánskom Anglicku, mladá a krásna Alice (Sophie Lowe) rozpráva príbeh zvláštnej novej krajiny, ktorá existuje na spodku zajačej nory. Neviditeľná mačka, húsenica s vodnou fajkou a hovoriace hracie karty sú len niektoré z fantastických vecí, ktoré videla počas tohto nemožného dobrodružstva. To dievča sa iste muselo zblázniť a lekári ju chcú vyliečiť spôsobom, akým by mala na to všetko zabudnúť. Alica sa zdá byť pripravená hodiť to všetko za hlavu, hlavne bolestivú spomienku na džina, do ktorého sa zamilovala a navždy stratila – šarmantného a záhadného Cyrusa (Peter Gadiot). Alica ale hlboko vo vnútri vie, že tento svet je skutočný. Červený darebák (Michael Socha) a neskrotný Biely zajac (John Lithgow) jej prídu na pomoc práve včas a trojica spoločne prechádza zajačou norou do Krajiny zázrakov, kde nič nie je nemožné.

Scenár k seriálu napísali tvorcovia už spomínaného seriálu Once Upon a Time – Edward Kitsis a Adam Horowitz. Na režisérsku stoličku si sadol skúsený seriálový režisér Ralph Hemecker ( Vražedné čisla NYC 22 ). V seriáli uvidíme Sophie Lowe (Beautiful Kate), Michaela Socha (Being Human, This Is England), Petra Gadiota (The Forbidden Girl), Emmu Rigby (Hollyoaks) a John Lithgowa (Dexter, Vote ME ! ) ktorý prepožičal svoj hlas Bielemu zajacovi.

 

Premiéra seriálu je naplánovaná na október 2013.

 

Zdroje : cinemablend.com, Photo © American Broadcasting Company (ABC)

Čítať viac...
Nahor