Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Premiéra Predtým, ako som ťa spoznala hitom sviatkov, prevalcovala všetky programy týždňa! Streda pre Oteckov

Joj sa vďaka silnému večeru podarilo stať celodenným víťazom štvrtka, v stredu zas valcovali podvečerní Oteckovia, ktorí zas držia najlepší podiel na trhu z doterajších dní týždňa.

V stredu večer televízie špeciálny program neponúkli. Markíza stavila na Dobre vedieť, ktoré jej pri ratingu vyše 7 % atakovalo podiel 20 %, s Farmou sa dostala tesne pod 21 %. Som mama na Joj sa vrátila nad 6 ratingov, či podielovo stačilo na približne 17 %, Naši sa hýbali len okolo 14 %. Joj v rámci svojho týždňa filmov nasadila snímku až pod desiatej večer, premiéra českej komédie Inštalatér uhrala vyše 15 %.

Jednoznačne najsledovanejším programom stredy sa stali podvečerní Oteckovia, ktorí opäť naskočili na jarný trend, v ktorom sa ich najsilnejším dňom stala streda. Tentokrát vystrelili až na 11 ratingov, čo im prinieslo podiel nad 40 %. Televízne noviny sa dostali na 30 %, Noviny nad 20 %. Celkovo mali pod 530-tisíc divákov, TN-ky 565-tisíc.

Štvrtok sa vydaril Joj, ktorá ponúkla jej najsilnejšiu premiéru jesene, romantický film Predtým, ako som ťa spoznala. Podarilo sa jej prešprintovať všetky doterajšie programy týždňa, keď vystrelila na rating 12,3 % s podielom 32,4 %. Celkovo si ju pozrelo 594-tisíc divákov. Horná Dolná si však uhrala svoje, keď si ju pozrelo 9,5 % divákov s podielom cez 22 %, Farma už popri filmu nestačila s podielom cez 15 %. Hornú Dolnú si celkovo pozrelo takmer 420-tisíc divákov.

Podvečer sa darilo animáku Hotel Transylvánia na Markíze s podielom cez 23 %, Dívka na koštěti na Joj podliezla 15 %. Televízne noviny šli na 26,5 %, Noviny nad 25 %, celkovo ich videlo pod 650-tisíc divákov, čo bolo po Najlepšom počasí najviac z celého dňa, Televízne noviny si pozrelo pod 560-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor