Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Premiéra českej komédie Joj vyšla, v utorok vyskočila! Prvá séria Som mama finišovala na svojom

Markíza v utorok aj stredu zahrala s reprízami podobne, pod priemer neklesla.

Joj sa utorok v porovnaní s bežnými výkonmi v tento deň počas aktuálnej sezóny vydaril značne nadpriemerne. Premiéra českej komédie Špindl jej vyniesla rating 8,2 %, čo v tento večer znamenalo podiel hneď 26,6 %. Televízia tak bola lídrom, Markíza si však uhrala svoje s reprízovou komédiou Dospeláci a podielom pod 21 %.

V stredu finišoval aj jeden z posledných ešte vysielaných jesenných projektov Som mama. Seriál v priebehu celej sezóny dosahoval obdobné výkony, s ktorými aj zakončil tohtoročné vysielanie, posledné dve epizódy prvej série malo vidieť 5,9 a 6,1  divákov s podielmi 17,5 a 21,5 %. Markíza bola vyššie s reprízovou Chart Show, ktorá jej mala vyniesť rating 6,6 % s podielom takmer 22 %.

Podvečer si jasnú dominanciu drží Markíza aj s opakovanými vydaniami Rodinných prípadov, v oba dni ju dostali pod 26 %. Súdna sieň sa hýbala len na úrovni okolo desiatky. Televízne noviny dosiahli výkony medzi 27 a 28 %, Noviny vyše 22 a 19 %. Celkovo sa spravodajstvá držali nad polmiliónovou hranicou.

Čítať viac...
Nahor