Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Premiéra Anderssonovci lídrom, Hviezdna párty naďalej prepadáva! Joj vo štvrtok silným víťazom

Prvýkrát neboli komerčné stanice blízko seba celodenne, Joj Markíze značnejšie odskočila.

Joj potvrdila svoje novoročné dominantné postavenie počas večera. Tento štvrtok bola vo svojom čase lídrom komédia Anderssonovci v Grécku, ktorá prekročila 7 ratingov a v podieli šla pod 22 %. O minimum viac ratingovo uhralo Dobre vedieť!, ktoré však s polovičnou minutážou oproti filmu v priamom súboji zaostalo. Podielovo tak atakovalo 20 %. Večer opäť vôbec nevyšiel Hviezdnej párty, ktorá sa už podľa všetkého nepozviecha z hlbokých podpriemerov, tesne totiž prekročila iba 14 %.

S hlavným spravodajstvom opäť dominovala Joj, ktorej Noviny uhrali podiel vyše 29 %, Televízne noviny prekročili iba 22 %. Krimi tentoraz podliezli 23 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Medzi menšími dominovalo Dajto, snímka Posledný skaut atakovala až 8 %. Vymenené životy šli cez 5 a 7 %, Plus neuspela s filmom Wall Street pri podieli cez 3 %. Dohnala ju Wau s kriminálkami CSI a podielmi pod 3 a rovných 3,5 %.

Podvečer ostáva hlboko Koleso šťastia, malo ísť pod 12 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja získala 23 %. Markízu vo štvrtok predbehla Jednotka s Duelom aj 5 proti 5, súťažné relácie v komerčnej cieľovke atakovali 16 a podliezli 15 %.

Celodenne sa Joj podarilo dostať až pod 20 %, Markíza sa na ňu nedotiahla s podielom pod 18 %. V prime-time Joj vyhrala s výkonom cez 23 %, Markíza prekročila len 19 %.

Čítať viac...
Nahor