Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Premiéra 96 hodín šokovala, Markíza až trojkou na trhu! Multireprízový film porazil Svokru

Víkend pre Markízu dobre nezačal, nepodržala ju ani premiéra jej trháku.

NEDEĽA: Súboj jari odštartoval, 1890 najsledovanejším programom týždňa! Tvoja tvár opäť padla, vedenie si projekty striedali

PIATOK: Svokra v premiérach v piatky naďalej nefunguje. Markíza sa s ňou tentoraz prepadla na pozíciu trhovej trojky, pričom v podieli atakovala len 15 %. Vpredu bolo Milujem Slovensko, repríza silvestrovského dielu uhrala share tesne nad 18 %, šou o vedenie bojovala s multireprízovým filmom Deň po tom na Joj, ktorý dosiahol 19 %.

Plus sa darilo s filmom Svadby podľa Mary, ktorý šiel pod 8 %, Muži v čiernom 2 na Dajto sa dostali nad 6 %. Doma so snímkou Znovu zamilovaní uhrala vyše 5 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali tesne nad 3 %.

Podvečer sa Markíza a Joj dorovnali. Rodinné prípady šli nad 17 %, kým Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 18 %. Počiatočný rozdiel spôsobil rozdielny nábeh, Joj sa s podvečerným spravodajstvom nedarilo. To večerné už však viedlo, Noviny atakovali 28 %, Televízne noviny sa dostali pod 25 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.

SOBOTA: Večerné poradie televízií sa nezmenilo ani v sobotu. Markíza sa opäť prepadla s hlavným programom až na pozíciu trojky večera, keď ju sklamala premiéra jej úspešnej filmovej série 96 hodín. Prvý film z tejto série prinášal Markíze vysoké nadpriemery aj v reprízach, premiéru druhého filmu vytiahla televízia rýchlou zmenou programu ako najsilnejšiu zbraň proti Tancu snov na jar 2015. Dosiahla s ňou rating 11,8 %. Tretie pokračovanie však televíziu potopilo, premiéra 96 hodín: Zúčtovanie v ratingu uhrala len 6,9 % a v podieli 18,3 %.

Zem spieva na Jednotke prekročila 7 ratingov s podielom 18,5 %, v 12+ jasne viedla s podielom nad 25 %. Joj bola v komerčnej cieľovke lídrom s reprízovým filmom Drsniačky, ktorý podliezol 8 ratingov s podielom o málo nad 22 %. Menšie kanály príliš neuspeli, romantika Kandidáti na lásku na Doma atakovali 4 %, Plus s Tekken – Boj o život uhrala 3,5. Komédia Nekecaj a pádluj! na Dajto mala ísť pod 3 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja a Inkognito sa na Wau hýbali medzi 2 – 3 %.

Podvečer Smotánka spadla s podielom cez 19 %, Prázdniny uhrali 16 %. Televízne noviny sa dostali pod 25 %, Noviny na 26,5 %.

Čítať viac...
Nahor