Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prekvapenie z Markízy: Nová Farma má byť nakoniec bez celebrít! Reality šou spustí netradične neskôr

Aj pri jedenástej sérii sa otvorene hovorilo o účasti celebrít, dnes to už na to nevyzerá.

Pripravovaná 11. séria reality šou Farma sa v mnohom odrazí od zmeny konceptu z predošlej jubilejnej desiatej série, no napriek tomu tento rok prejde ďalšou výraznou zmenou. Popri novom logu a grafike, ktorú zásadne mení vôbec prvýkrát od štartu reality šou, chystá úpravu pravidiel, sťaženie úloh a súťažiacich rozdelí podľa nového princípu.

Rozdelenie súťažiacich na dva tábory priniesla ako inováciu do reality šou televízia vlani. Vtedy delila hráčov na chudobných a bohatých, čo jej dalo príležitosť angažovať do šou aj známe tváre. Pre túto sériu bude deliť hráčov na tých z východu a západu krajiny, a tak sa spočiatku s účasťou celebrít nerátalo.

Postupne sa však začali objavovať opačné informácie, ktoré naznačovali opätovné nasadenie známych mien. Oslovená mala byť do reality šou napríklad Zuzana Plačková, ktorá o možnej účasti na Farme hovorila aj verejne, v čase príprav na nakrúcanie sa zas na účasť svojej mamy v šou dotazoval fanúšikov na sociálnych sieťach syn Moniky Haklovej, Filip Hakl.

Dnes to ale opäť vyzerá inak. Krátko po tom, čo Markíza ešte na poslednú chvíľu zháňala posledných súťažiacich do Farmy aktívnym spôsobom dokonca prostredníctvom televíznych spotov, mal podľa našich informácií priamo hospodár Martin Bagár odmietnuť účasť celebrít na tohtoročnej Farme. Je tak otázkou, ako to s angažovaním známych mien do jedenástej série skutočne bolo. Možnosťou ostáva, že sa Markíze nepodarilo zlákať dostatok mien, a tak nápad s celebritami zavrhla. Súvisieť s tým mohol aj rýchly dodatočný nábor hráčov do šou krátko pred samotným začiatkom nakrúcania, ktorý robila napriek tomu, že pre tohtoročnú Farmu avizuje výrazne menej súťažiacich. Kým vlani ich bolo 23, teraz ich bude na začiatku 16, po osem v každom tábore.

Markíza pri novej sérii Farmy urobí aj ďalšiu výraznejšiu zmenu. Doterajšie série pravidelne štartovala týždeň pred samotným začiatkom šou špeciálnym dielom, v ktorom predstavovala hráčov. Spravidla ho do programu zaraďovala vo štvrtky večer, v prípade jesennej série tak robila na konci augusta. Tentokrát štart Farmy ponecháva až na september, a to bez zaužívaného nástupu.

Farmu 11 totiž spustí rovno od začiatku týždňa, keď je jej štart naplánovaný na pondelok 2. septembra. Nasledovať bude očakávane po Susedoch, ktorí sa tak na obrazovky vrátia v rovnaký deň. Farma bude bežať opäť päťkrát do týždňa, v utorky po Sestričkách, v stredy po dlhších Extrémnych premenách, vo štvrtky po Hornej Dolnej a piatky reality šou opäť vyplní celé, keď o 20:30 bude štartovať vyraďovací Duel.

Čítať viac...
Nahor