Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prekvapenie z Koliby, Divoké kone tento rok neskončia! Vieme, čo sa chystá

Avizované finále Divokých koní tento rok neprebehne.

Tohtoročný hlavný seriál televíznej dvojky v tomto roku podľa našich informácií neskončí. Divoké kone sa majú svojho finále dočkať so záverom druhej série, no tá sa v najbližších týždňoch uzavrieť nemá.

Poslednýkrát v tomto roku by mali Divoké kone pobežať vo štvrtok 17. decembra, teda v rovnaký deň ako Búrlivé víno. Tento deň však pre ne finále znamenať nebude, nakoľko Joj pripravuje netradičné vyvrcholenie seriálu.

Televízia chce podľa našich informácií Divoké kone skončiť symbolicky v rovnakom období aj nastavení, ako ich odštartovala. Seriál by mala potiahnuť ešte do nového roka, keď by ho mala dovysielať v rámci špeciálneho týždňa začínajúc v pondelok 4. januára. Divoké kone štartovali v pondelok 5. januára 2015.

Zároveň by mala mať Joj k dispozícii až 8 epizód, pravdepodobné je tak nasadenie dvojporcie za deň. Aj v prvý týždeň svojho vysielania bežali Divoké kone v nastavení dvoch epizód po sebe.

V prípade potvrdenia týchto plánov pôjde nielen o netradičné ukončenie série aj seriálu ale už aj neštandardnú frekvenciu pre Divoké kone. Tie sa v súčasnosti vysielajú len jedenkrát za týždeň, od najbližšieho týždňa sa už budú objavovať aj vo štvrtky. Celkovo sa túto sezónu denné seriály dočkali obmedzeného priestoru, nakoľko strácajú výkon. Búrlivé víno aktuálne beží trikrát do týždňa, výnimočne sa v týždni objavilo dokonca len dvakrát.

Čítať viac...
Nahor