Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Predvianočný týždeň zatiaľ pre Joj, večer vpredu od pondelka! Vianočný film Prázdnin vystrelil

Medzi menšími stanicami si kanály striedajú vedúce pozície.

Joj sa zotrvanie v premiérovom režime aj v posledné dni pred Vianocami vypláca. Lídrom večer sa jej darí byť zatiaľ s každým hlavným programom, odštartovala to pondelňajším Inkognitom, ktoré si pripísali vyše 8 ratingov s podielom 23 %, film Prázdniny na Markíze uhral 7 ratingov s podielom pod 24 %. Share nahor potiahla dĺžka, dvojnásobná oproti šou Joj. Film Markízy bol lídrom v druhej polovici, reprízové Inkognito šlo pod 20 %.

V utorok si Joj s premiérou Matky rebelky: Šťastné a veselé pripísala rating takmer 7 % s podielom 22,5 %, Markíza s reprízou Pohádky pro Emu jej však nebola vôbec ďaleko, keď uhrala 6,4 ratingu s podielom pod 22 %.

Najvyššie Joj vystrelila v stredu, kedy uviedla netradične televízny film – špeciálne zimné vydanie seriálu Prázdniny. S ich vianočným dobrodružstvom uhrala rating 10,3 %, čo predstavovalo podiel 29,9 %. Filmu sa tak podarilo prekonať aj nedeľné V siedmom nebi. Markíza s Dračou nevestou uhrala to, čo v utorok, 6,4 ratingu, podiel pri väčšom počte divákov pri obrazovke klesol pod 20 %.

Menšie stanice si vymieňali v priebehu večerov vedúce pozície. V pondelok najvyššie vyskočila Plus s filmom Mechanik zabijak 2 a podielom cez 7 %, v utorok zas boli vedľa seba Neželaná nevesta na Doma a Dajto s filmom 47 roninov so zhodným podielom tesne nad 5 %. V stredu boli vyrovnané Doma, Dajto a Wau pri výkonoch okolo 4,5 %, Wau sa dostala do vedenia neskôr večer s druhou časťou CSI Las Vegas a podielom 5,5 %.

Podvečer si držia čísla reprízové Rodinné prípady, postupne sa hýbali od 23 až nad 25 %. Joj ostala na podobných číslach ako so Súdnou sieňou. Medzi spravodajstvami taktiež zmena nenastala.

Čítať viac...
Nahor