Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Predvianočný týždeň ovládol Sám doma, vystrelil aj s Pelíškami! Tie na Markíze s rekordným úspechom

Piatok patril komédii Všetko alebo nič, Joj netradične v sobotu odvysielala predvianočné Inkognito.

V piatok sa najviac darilo Markíze s komédiou Všetko, alebo nič. Reprízová snímka dosiahla rating pod 8 % a v podieli uhrala 22,5 %. Joj s vianočným Všetko, čo mám rád atakovala 6 % pri podieli 17 %, výrazne lepšie na tom bola v univerzálnej cieľovke s podielom cez 25 % a celkovo vyše 515-tisíc divákmi. Prenos Športovec roka na Jednotke videlo spolu 260-tisíc divákov s podielom cez 12 % (12+).

Netradične na sobotu Joj zaradila Inkognito, ktoré ponúkla v špeciálnom vianočnom vydaní, dosiahla s ním vyše 8 ratingov pri podieli okolo 19 %. Hotel Transylvania 2 na Markíze sa hýbal okolo 9 % s podielom cez 21 %. V celkovom publiku Inkognito videlo 565-tisíc divákov s podielom cez 24 %, Sváka Ragana na Jednotke pod 420-tisíc divákov s podielom 18 %. Animák Markízy mal o stotisíc divákov menej.

V nedeľu 23. decembra ponúkla Joj nakoniec aj najsledovanejší program celého týždňa. Ďalší rok zabodovala s americkou klasikou Sám doma, ktorá sa tentokrát dostala na rating 11,9 % s podielom 26,1 %. Výrazne však prekvapila česká klasika Pelíšky, ktorú Markíza v minulosti zvykla nasadzovať už v druhom večernom pásme, na 20:30 ju vytiahla opäť vlani. Medziročne si snímka polepšila o vysoké štyri ratingy, keď ju malo vidieť 11,7 % divákov s podielom okolo 26 %. V celkovom publiku Sám doma prekročil 520-tisíc divákov, Pelíšky videlo 480-tisíc divákov.

Cez deň v nedeľu Kráľ Drozdia brada na Markíze na obed vyskočil na takmer 27 %, Hotel Transylvánia 2 klesol na 20 %. Klasika Pyšná princezná uspela s takmer 26 %, reprízová Horná Dolná už nie s podielom pod 18 %. Joj po obede s filmom Čaro Vianoc uhrala 19,5 %, Doba ľadová 2 šla pod 17 %. S tebou ma baví svet podvečer uspelo s 24,5 % a takmer 9 ratingami, čo bolo najviac z dňa.

Hlavné spravodajstvá boli vedľa seba, hýbali sa pod 10 ratingami a okolo podielových 24 %, celkovo Televízne noviny videlo takmer 560-tisíc divákov, Noviny zas vyše 650-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor