Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Predstavujeme nový seriál Halákovej Pravá tvár! Výroba len začala, črtá sa nasadenie

V poradí tretí seriál Danice Hričovej na obrazovke televíznej dvojky sa začal vyrábať iba teraz, uviesť by sa mal na jeseň. V hre je však aj ďalší jej projekt.

Od roku 2015 pripravuje kreatívna producentka Danica Hričová (Haláková) spoločne s tímom pre Joj na každú sezónu seriál a bude to platiť aj naďalej. V zálohe má rovno dva projekty, pričom skôr by sa na obraz mala dostať romantickejšia novinka.

Ako je už známe, Joj sa odkláňa od konceptov denných seriálov, čo aktuálne najviac ovplyvnilo projekty najmä okolo Halákovej. Tá má za sebou daily seriály Divoké kone a Zoo, no najnovšie už pripravuje týždenné série. Novinka, ktorá je v tejto chvíli očakávanejšia, bude niesť definitívny názov Pravá tvár. Žánrovo pôjde o dramaticko-romantický seriál, ktorý bude v sebe niesť množstvo zvratov. Námetom môže pripomínať dokonca telenovelu, spracovaním však chce Joj priniesť kvalitný produkt s malým množstvom epizód, celkovo ich má vzniknúť 16.

Pravá tvár bude niesť istú kontinuitu s predchádzajúcimi seriálmi Hričovej. Spájať ich budú herecké mená, keď by si v novinke mali zahrať Anna Javorková, Juraj Ďuriš či Alena Ďuránová z Divokých koní, Ďuránová hrala aj v Zoo, z tohto seriálu sa objavia aj Jozef Vajda, Juraj Hrčka či Erika Havasiová. Hlavné postavy stvárnia neopozeraná herečka Monika Horváthová a známi herci Martin Mňahončák a Marek Geišberg.

Napriek tomu, že nasadenie Pravej tváre je očakávané už od septembra, seriál sa začal nakrúcať iba tento týždeň. Joj ho už pritom v predbežných plánoch avizuje, zatiaľ ho má nasadený na stredy.

Popri Pravej tvári však ďalší tím s Hričovou pripravuje aj nový rodinný seriál Hotel. Práve ten bol pôvodne ohlásený pre túto jeseň, nakoniec v oficiálnej správe oznámila televízia príchod romantickej novinky. Pripravené by však mohla mať oba seriály.

O seriáli Pravá tvár
Masky, pretvárka, prezliekanie sa do iných identít, aby sme unikli reál nemu svetu, keďže mu nedokážeme čeliť. Zámeny osôb, životné nedorozumenia, prekvapivé rozuzlenia. V kaderníctve meníme strih, zároveň tým meníme svoju tvár, no aj náš život je postrihaný z množstva útržkovitých vzťahov a rozličných náhod, ktoré do seba po poskladaní zapadajú ako puzzle.

Príbeh nového seriálu sa začína v oravskej dedinke Jakubovo, keď Vika nachádza svoju sestru Lenu mŕtvu. Vika opustí rodné mesto, svoju rodinu a priateľa Juraja a vydá sa do Bratislavy, kam však neprichádza hľadať nový život, ale ženie ju túžba po pomste za sestrinu smrť. Vika chce nájsť otca Leninej malej dcérky – Mareka Salanciho, o ktorom je presvedčená, že bol zodpovedný za Lenine psychické problémy.

Čítať viac...
Nahor