Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Predbežný dátum návratu Hornej Dolnej aj Kredenca známy! Kedy má odštartovať Ostrov?

So štartom jesennej sezóny sa zatiaľ televízie neponáhľajú, Markíza už však oproti plánom urobí zmenu.

Tradičná zábava Markízy bude chcieť čoskoro opäť ovládnuť pondelňajší večer. Narozdiel od minulého roka televízia nevyčkáva s ohlásením novej série Hornej Dolnej a rovno ju zaraďuje do predbežných plánov.

Podľa nich by sa mal komediálny seriál s premiérami vrátiť na kraji nového mesiaca, keď je štart 4. série naplánovaný na pondelok 5. septembra. Spoločne s Hornou Dolnou sa do programu vráti aj Kredenc a vytvoria tak opäť dvojičku. Skeč šou je najvýkonnejšia práve pri silnom nábehu, mimo neho neraz divákov v nadpriemernom počte nepritiahla.

Aj v novej sezóne by mala stredajšie večery zaplniť Chart Show. Ako sme už informovali, v tejto chvíli je na utorok a štvrtok o 20:30 naplánovaný nákladný a najdôležitejší jesenný projekt lídra Ostrov. Ten by sa podľa prvých informácií televízie nemusel objaviť v rovnaký týždeň ako nové časti Hornej Dolnej.

Reality šou má predbežne štartovať o týždeň neskôr v utorok 13. septembra. Promo spustila televízia na začiatku augusta, aktuálne prechádza do druhej teasingovej fázy. Nebolo by to ale prvý raz, čo by sa plány televízií zmenili, štart dobrodružnej novinky sa tak môže prispôsobiť konkurencii. Po Ostrove je naplánované pokračovanie Dobre vedieť. V piatky aj soboty teraz ráta s filmami, v nedele s Tvoja tvár znie povedome.

Plány Markízy sa ale budú podľa všetkého meniť. Televízia totižto oproti avizovanému programu robí zmenu, keď chce nasadiť už skraja sezóny nový komediálny seriál Atletiko Cvernofka. V súčasných plánoch s ním však neráta.

Čítať viac...
Nahor