Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Preafektovaná porota The Voice? Kirschner priznáva: Sme v televíznej šou, chceme priniesť maximum emócií!

Diváci speváčku kritizujú za prehnané reakcie počas výberov naslepo.

Tvorcovia česko-slovenského Hlasu resp. The Voice Česko Slovensko tento rok oživili porotu. Platí to nielen o jej zložení ale aj samotnom vystupovaní porotcov, ktorí dostali v šou väčší priestor a zároveň sa sami majú starať o väčšiu šou. Najaktívnejšími sú jednoznačne Vojtech Dyk a Jana Kirschner, v ktorej prípade už diváci od prvej časti krútia hlavami a kritizujú jej prehnané správanie.

Samotná speváčka, ktorá je všeobecne uznávaná a teší sa nemalej popularite, hovorí, že jej reakcie v šou sú spontánne. „Spontánnosť sa nedá vopred pripraviť ako scénka a ani nijako naprogramovať. Takisto ak sa úprimne teším, tak sa jednoducho teším, nie je to žiadna póza ani afekt. Mrzí ma, ak to na niekoho pôsobí negatívne, pretože jediný a skutočný zámer je úplne opačný. Priniesť autenticitu a otvorenosť,“ cituje Kirschner denník Plus jeden deň.

Porotkyňa však zároveň priznáva, že reakcie porotcov sú prispôsobené zámeru tvorcov programu, ktorí očakávajú aktívnu porotu a emócie. „Vo výberoch naslepo sme sa s tvorcami šou snažili priniesť divákom maximum emócií. Množstvo situácií a reakcií na ne bolo posunutých „trochu ďalej“, sme predsa len v televíznej šou, chcem však zodpovedne povedať, že všetci koučovia sme v The Voice s úprimným a otvoreným srdcom,“ uviedla.

The Voice Česko Slovensko zatiaľ v tretej sérii dosahuje o niečo vyššiu sledovanosť ako ostatná séria Superstar vysielaná vlani na jar. V oboch týždňoch sa šou podarilo stať najsledovanejším programom v prime-time mimo spravodajstiev, rating dosiahol pri štarte 9,8 %, následne klesol na 9,4 %.

Čítať viac...
Nahor