Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Pre toto budú talentové šou vždy fungovať: V britskom X Factore plakala porota aj diváci!

Bootcamp vo forme výzvy šiestich stoličiek priniesol v britskom X Factore neuveriteľné emócie. Spolu s divákmi plakala nielen ženská ale aj mužská časť poroty.

Najmä muži sú v aktuálnom ročníku britského x Factoru, zdá sa, pripravení pobiť sa o víťazstvo. Po tom, čo minulý rok ovládla spevácku súťaž fenomenálna Sam Bailey, nikoho neprekvapí, ak sa víťazom v roku 2014 stane jeden z trojice týchto mužov.

Dosiaľ najväčší úspech v šou zaznamenal Andrea Faustini, ktorý zabojoval v pravý čas. V časti známej ako Bootcamp prešli súťažiaci aj porotcovia neľahkými chvíľami, ktoré nie všetci zvládli. Tento rok totiž táto fáza súťaže prebehla populárnou formou tzv. stoličiek – „Six chair challenge“. Množstvo spevákov postupujúcich z kastingov sa muselo pobiť o šesť stoličiek, ktoré viedli do domu porotcov.

Faustini predviedol najstrhujúcejšie vystúpenie, pri ktorom priam kričali diváci, plakala porota a nechápali, no uznanlivo tlieskali súperi. Cheryl Cole sa nekontrolovateľne pustil potok sĺz, dojatie nedokázala skryť ani Mel B. Slzy v očiach mal dokonca aj emotívny porotca Louis Walsh a Faustini zažil veľkú poctu aj od Simon Cowella, keď sa ako prvý zdvihol zo stoličky po jeho vystúpení a uznanlivo tlieskal.

Najväčšími konkurentmi Faustiniho sú jednoznačne Jake Quickenden a Jay James. Obaja vedia zahrať na tú správnu strunu a známymi baladickými piesňami dojať všetkých. Veď, užite si to sami, neoľutujete ani pri jednom z trojice vystúpení.

Andrea Faustini spieva Didn’t Know My Own Strength od Whitney Houston

Jake Quickenden Thousand Years od Christiny Perri

Jay James spieva Run skupiny Snow Patrol

Čítať viac...
Nahor