Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Pre hokejový duel Slovenska s Českom Markíza po druhý raz neodvysiela Televízne noviny (zostava SVK)

Markíza po druhý raz v histórii mimoriadne neodvysiela svoju hlavnú spravodajskú reláciu – Televízne noviny. Stane sa tak iba mesiac a pol po tom, čo hlavné spravodajstvo neodvysielala na začiatku roka 2014 pre technické problémy, tento raz bude dôvodom hokej. Slovenskí reprezentanti totiž odohrajú mimoriadne atraktívny zápas na olympijskom hokejovom turnaji v Soči proti Čechom, pričom sa bude hrať o postup do štvrťfinálových bojov.

Začiatok zápasu je naplánovaný na 18:00 a keďže ho chce televízia odvysielať na svojom hlavnom kanáli, rozhodla sa Televízne noviny o 19:00 vynechať. Ako kompenzáciu prinesie predĺžené Prvé Televízne noviny o 17:00. Na popoludňajšie spravodajstvo nadviaže hokejovým štúdiom.

Predpokladaná zostava Slovenska: Laco – Starosta, Chára, Baranka, Meszároš, Sekera, Marinčin – Marián Hossa, Handzuš, Tatar – Jurčo, Ölvecký, Záborský – Miklík, Surový, Bartovič – Pánik , Radivojevič, Marcel Hossa.

Predpokladaná zostava Česka: Pavelec – Židlický, Šmíd, Gudas, Kaberle, Barinka, Z. Michálek, Rozsíval – Červenka, Plekanec, Jágr – M. Michálek, Krejčí, Hemský – Hanzal, Voráček, Erat – Nedvěd, Palát, Frolík, Novotný.

Čítať viac...
Nahor