Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny v piatok Joj nakopli, rástla na dvojnásobné čísla! Veľký balík sa už po desiatej ťahal do vedenia

Sobotný večer trhla pre seba Markíza, cez deň vysoko vyskočil boj českých hokejistov o olympijský bronz.

PIATOK: Nasadenie Prázdnin okrem stried aj na piatky v prvý týždeň Joj vyšlo. Oproti doterajším bežným výkonom Veľkého balíka si polepšila približne dvojnásobne, keď ju Prázdniny vyniesli na rating 9,1 % a podiel 26,3 %. Pre samotný seriál ide o pokles oproti nástupu druhej série aj bežným výkonom spred roka a šli zatiaľ najnižšie od štartu. Veľký balík v novom čase podielovo stúpol pod 17 %, ratingovo mal ísť nad 4 %. Vo svojom čase bojoval o líderstvo s komédiou Dvojníci na Markíze, ktorá neuspela výkonom len okolo 15 %. Po nej už Joj viedla. Milujem Slovensko dosiahlo obdobný share ako Dvojníci, avšak pri kratšej minutáži a ratingovo Markízu porazilo.

Dievča do každého počasia na Doma tesne prekročilo 5 %, Kuriér na Plus túto métu atakoval. Matrix Revolution vyniesol Dajto podiel pod 4 %, Vtierka Castle sa na Wau ťahala ku 4 %, následný Motív neuspel výkonmi len pod dvojkou. Po 13. hodine vyskočila Jednotka s mimoriadne zaujímavým a prekvapivým semifinálovým hokejovým zápasom Kanady proti Nemecku, ktorý si pripísal podiely okolo 20, 25 a až cez 31 %.

Oteckovia sa podvečer dostali pod 10 ratingov s vysokým podielom pod 35 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 15 %. Televízne noviny sa dostali nad 28 %, Noviny cez 22 %, v celkovom publiku viedli s 565-tisíc divákmi, TN-ky si malo vybrať takmer 540-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

SOBOTA: Sobotný večer získala pre seba Markíza, s filmom 33 životov bez problémov vyhrala pri ratingu takmer 9 % a podieli pod 26 %. Pestúnka v akcii na Joj podliezla 17 %, Zem spieva sa zastavila na 15 %. Celkovo ju malo sledovať vyše 455-tisíc divákov, medzitýždenne tak stratila okolo 50-tisíc divákov a nepotvrdila postupnú rastúcu tendenciu.

Počas dňa zabodovala opäť Jednotka s olympijským hokejovým zápasom Česka proti Kanade o bronzové medaily. V komerčnej cieľovke sa zápas podielovo dostal nad 26, pod 29 a nad 28 %. Romantika Úžasná Elin na Doma podliezla 6 %, Abraham Lincoln: Lovec upírov na Plus uhral 4,5 %. Dajto prepadlo s Tridsať prípadmi majora Zemana pri podieli len nad percentom, Wau sa s Kosťami a Inkognitom hýbala okolo 2,5 a pod 2 %

Smotánka podvečer na Markíze uhrala 20,5 %, Prázdniny na Joj šli cez 13 %. Televízne noviny sa dostali nad 27 %, Noviny cez 21 %. TN-kám sa tentokrát darilo viac aj v celkovom publiku, kde mali takmer 570-tisíc divákov, Noviny zaostali o necelých 50-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stal aj v sobotu servis o počasí, teraz však Markízy.

Čítať viac...
Nahor