Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny sa rozlúčili na vrchole stredy, Joj opäť vysoko viedla! Chart Show sa pozviechala

Rodinný seriál prinášal Joj v stredy stabilne vysoké nadpriemery, od najbližšieho týždňa ho vystrieda nový Panelák.

Prvá séria Prázdnin sa zaradí medzi najsledovanejšie medzi seriálmi Joj. Desať častí, ktoré televízia nasadila od polovice januára, sa v priemere hýbali nad 10 ratingami, ktoré sú pre televízie čoraz väčšou vzácnosťou. Finále Prázdnin si malo pozrieť 10,3 % divákov a podiel sa dostať na 28,8 %. Seriál takto okopíroval výkon ostatnej časti Hornej Dolnej.

Chart Show si oproti minulému týždňu výrazne polepšila, rástla na 6,5 ratingu s podielom pod 21 %. V podieli na trhu ide o jeden z jej najlepších výkonov v tomto roku. Na menších zabodovali tradične Vymenené životy, hýbali sa pod 7 a na 8,5 %, Krvavá hranica na Dajto atakovala 5 %. Kriminálky na Wau šli nad 3 a na 4 %, Červený barón na Plus prekročil len 3 %.

Podvečer si polepšili oba komerčné projekty, Rodinné prípady stúpli už na 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 20 %. V oboch prípadoch programy začínali po lepšom nábehu, keď podvečerné spravodajstvá posilnili. Dôvodom mohla byť aj mimoriadna tragická udalosť v Londýne. Hlavné správy skončili ratingovo vedľa seba, v podieli Televízne noviny prekročili 26 %, Noviny zas 25 %.

Čítať viac...
Nahor