Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny prvýkrát predbehli Oteckov, Joj posilnila s exhibíciou Mojej mamy! Noviny celkovo najvyššie na trhu

Na čelo dňa sa tesne pred Prázdniny prebojovali Televízne noviny, v celkovom počte divákov sú najsledovanejším programom na trhu v týchto dňoch správy Joj.

Prázdniny tretí týždeň sledovanosťou skáču, no ostávajú na vysokých nadpriemeroch. Túto stredu klesli oproti minulému týždňu o pol ratingu, tesne však prekročili 10 % s podielom takmer 28 %. Oslabiť ich mohla Liga majstrov na Jednotke, ktorá pred týždňom absentovala, hýbala sa pod 4 ratingami s podielmi cez 10 a pod 14 %. Chart Show ostala túto stredu nehybná, neuspela však ratingom 5,5 % s podielom len 16,5 %.

Z menších staníc uspel najprv Hoď svišťom na Plus s podielom takmer 6 %, následne ho vystriedali Matky a dcéry na Doma s podielmi vyše 6 a 7 %. Darilo sa Wau s Vtierkou Castle, ktorá sa hýbala okolo 5 %, CSI New York šlo na 3,5 %, Myšlienky vraha zas späť na 5 %. Herkules na Dajto sa dostal na 4 %, prepadla Plus s Hawai 5.0 a podielmi len okolo 1,5 a 2 %.

Podvečer klesli Oteckovia pod 10 ratingov, naďalej neohrozene kraľovali podvečeru s podielom takmer 34 %. O ich miernu stratu sa mohla postarať Joj, ktorá odvysielala špeciálny diel Moja mama varí lepšie ako tvoja. Proti rekordmanom relácie, Ivanovi Rusinovi a Františkovi Sedlákovi, ktorí sú v programe už tretí mesiac, sa v exhibícii postavili špecialisti Martin Korbelič a Marek Ort. Šou Moja mama tak v stredu narástla na rating 5,5 % s podielom vyše 19 %. Televízne noviny ako najsledovanejší program dňa predbehli Prázdniny o desatinu ratingu, podielovo sa dostali pod 31 %, Noviny šli pod 25 %. V celkovom publiku sú ale aktuálne najsledovanejším programom trhu, v stredu ako jediné prekročili 600-tisícovú hranicu s vyše 655-tisíc divákmi, Televízne noviny si ako druhý najsledovanejší program dňa v 12+ malo zapnúť takmer 590-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor