Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v stredu extrémne silná, Prázdniny pri štarte valcovali! Prekonali aj Hačika

Komediálny seriál po takmer mesačnej intenzívnej kampani mimoriadne uspel.

Joj si ešte len v prvý mesiac nového roka pripisuje ďalší historický vysoký výkon. Komediálna novinka Prázdniny totižto zopakovala po kampani prebiehajúcej aj cez vianočné sviatky efekt Našich, pričom sledovanosťou dotiahla tohtoročnú premiéru Hačikó. Prázdniny pri štarte dosiahli vysoký rating 13,9 %, pričom pre Joj bol extrémne vysoko podiel s hodnotou 38,2 %. V podieli dokonca prekonali aj Hačika a štart Našich, keď dosiahli tento rating pri nižšom počte divákov pri obrazovke. Markíza popri Prázdninách neuspela s Chart Show, tá prekročila len 5 ratingov s podielom 16,5 %. Lídrom bol aj Kameňák, atakoval 21 %.

Vysoko vpredu bola Joj od podvečera, Moja mama varí lepšie ako tvoja získala 21,5 %, Koleso šťastia len 10,5 %. Značný odstup pokračoval aj v spravodajskej časti večera, Krimi prekročili 28 % a Noviny tesne 29 %, Televízne noviny sa dostali len nad 23 %.

Vďaka Prázdninám a silnému spravodajstvu Joj dokázala v prime-time dosiahnuť na vysoký share až 30,7 %, premietlo sa to aj do celodenného víťazstva s hodnotou až 21,3 %. Markíza večer získala 18,6 %, celodenne 18,1 %.

Na menších staniciach boli najvyššie Vymenené životy s podielmi pod 6 a nad 7 %, Jack Ryan: V utajení na Dajto podliezol 4 %. Kuriér na Plus sa hýbal okolo 3 a 5 %, kriminálky CSI na Wau nad 3 a 4 %.

Čítať viac...
Nahor