Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny piatkový prepad zvrátili, vyskočila Liga majstrov! Na čele dňa opäť Oteckovia

Prázdniny sú v druhej sérii ako na hojdačke, Chart Show ostáva podpriemerná.

Druhá séria Prázdnin zatiaľ Joj stabilné čísla tak ako pred rokom neprináša. Seriál vo vlnách skáče od vysokých výkonov k najnižším, pričom túto stredu sa zastavil niekde medzi nimi. Kým medzitýždenne poklesol o necelý rating, oproti piatku stúpol, a to na výkon 9,1 % s podielom 24,3 %. Vrátil sa tak k číslam z druhej časti tejto série. Chart Show Markíze hrá naďalej slabo, polepšila si síce o pol ratingu na 6 %, podielovo ale tesne prekročila 17,5 %. V stredu sa darilo Jednotke s Ligou majstrov, atakovala s ňou 5 a 4,5 ratingu s podielmi 13 a 15,5 % v komerčnej cieľovke.

Matky a dcéry na Doma v predposledný večer uhrali podiely pod 6 a takmer 7,5 %, Cobra na Dajto šla pod 4 %. Vtierka Castle na Wau mala uhrať 4,5 %, CSI New York atakovala 3 %, Za sklom prekročilo 4 %. Plus bola opäť podpriemerná so seriálom Hawai 5.0, hýbala sa nad 2 a tesne nad 3,5 %.

Po utorku aj v stredu dominoval dňu podvečerný seriál Oteckovia, ktorí šiel až pod 11 ratingov s vysokým podielom takmer 36,5 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa prepadla len na úroveň okolo 13 %. Televízne noviny sa stali dvojkou dňa s približne 10 ratingami a podielom cez 29 %, Noviny tentokrát zaostali výraznejšie podielom cez 21 %. TN-ky ich tak preskočili aj v celkovom publiku, kde sa stali najsledovanejším programom dňa s menej ako 600-tisíc divákmi, Noviny si malo zapnúť vyše 570-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor