Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny opäť porástli, strede večer aj v posledný týždeň vysielania dominovali! Oteckovia trhli rekordný podiel

Tento týždeň zatiaľ každý z dní ovládli Oteckovia, suverenitu potvrdili aj v strede týždňa.

Prázdniny sa opäť ťahajú k ratingovej desiatke. V stredu s treťou časťou po sebe stúpli, keď si ich tentoraz malo pozrieť 9,8 % divákov s podielom 27,3 %. Naďalej je tak seriál najsledovanejším programom Joj v komerčnej cieľovke, nachádza sa však už vo svojom poslednom týždni v rámci druhej série. Chart Show naposledy túto jar proti Prázdninám opäť nevyskočila, hýbať sa mala okolo šiestich ratingov s podielom okolo 19 %. Vlci aj po veľkom nábehu Prázdnin prepadli s podielom okolo 13-tky.

Na menších staniciach najviac z dňa zahrali Profesionáli na Plus, podielovo podliezli 6 %. Ratingovo ich nasledovala Vtierka Castle na Wau s podielom cez 5 %, nasledujúce kriminálky sa jej hýbali pod a okolo 4 %. Nová telenovela Doma Nikdy ťa neopustím v tretí večer stúpla s podielmi okolo 5 a pod 6 %, Sopka na Plus mala uhrať 4,5 %. Sniper 2 na Dajto prekročil 4 %.

Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke aj tretí deň v týždni stali Oteckovia, podliezť mali 11 ratingov s novým rekordným podielom na trhu až 38,7 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja naopak prepadla s podielom pod 13 %. Televízne noviny si mali pripísať podiel 28 %, Noviny vyše 20 %. V celkovom publiku boli opäť spravodajstvá vedľa seba, obe si malo pozrieť pod 560-tisíc divákov a spoločne tak ovládli deň v 12+.

Čítať viac...
Nahor