Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny opäť dominovali, Chart Show vo veľkých problémoch! Repríza Baby Boom skončila katastrofou

Seriál Joj ďalší týždeň ratingovo stratil, drží však silný nadpriemer.

Chart Show má tento rok problém. V minulosti istota programu Markízy, ktorá ju práve preto nasadila hneď od začiatku roka 2017, nefunguje. Napriek tomu, že klesla konkurencia, Chart Show sa medzitýždenne prepadla na čísla proti štartu Prázdnin, keď uhrala len 5,5 ratingu s podielom pod 17 %. Samotné Prázdniny so štvrtou časťou už podliezli 10 ratingov, podielovo sa dostali nad 27 %. Darilo sa Jednotke, snímka Stroskotanec uhrala podiely okolo 10,5 % v oboch cieľovkách.

Katastrofou sa skončil krok Markízy zreprízovať utorňajší štart novinky Baby Boom. Urobila tak po Chart Show a z dôvodu technických problémov, ktoré spravili prvú tretinu doku reality šou nepozerateľnou. Baby Boom v repríze po 22:30 tvrdo neuspel, mal ísť len cez 11%. Sitkom Dovidenia, stará mama sa hýbal okolo 13 a pod 15 %.

Medzi menšími Vymenené životy prekročili 6 a 7 %, Rýchlo a zbesilo 4 na Dajto získalo 5,5 %. Čierne vlajky na Plus šli na takmer 4 a cez 5 %, kriminálky na Wau zaznamenali takmer 3 a 3,5 %.

Podvečer posilnila Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom tesne nad 23 %, lepši úroveň si udržali Susedské prípady, naďalej ale hrali málo pri podieli nad 16 %. Televízne noviny sa prehupli cez 23 %, Noviny bodovali s podielom pod 30 %. V poradí najsledovanejších programom dňa ich len tesne predbehlo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor