Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny odštartovali druhú sériu pri sile, vrátili sa ako jasný líder! Na čele dňa naďalej Oteckovia

Rodinný seriál Joj si po takmer ročnej pauze udržal väčšinu divákov, novú sériu odštartoval vo vysokom vedení.

Po Siedmom nebi už Joj doplnila štruktúru aj o ďalší svoj sezónny ťahák Prázdniny. Minuloročný hit, ktorý sa zaradil k najsledovanejším programom roka, dokázal potvrdiť vlaňajší úspech aj pri rozbehu druhej série, ktorej prvú časť si malo pozrieť 9,5 % divákov s podielom 27,3 %. Prázdniny sa tak udržali podielovo aj ratingovo blízko úrovne spred roka, kedy sa ale bežne držali okolo 10 ratingov. Stredajší večer ale ovládli, keď Chart Show zaostala o približne tri ratingy výkonom takmer 6,5 % a podielom necelých 19,5 %, Liga majstrov na Jednotke tentokrát až tak nevyskočila, hýbala sa pod 8 a nad 9 %.

Medzi menšími stanicami opäť dominovali Matky a dcéry podielmi pod 8 a okolo 9 %, Equalizer na Dajto mal prekročiť 5 %. Plus rozbehla premiéry seriálu Hawaii 5.0, ktorý skončil ale vlažný podielmi 3 a 4 %, kriminálky v rovnakom čase vysiela aj Wau, ktorá skončila vyššie, keď Vtierka Castle prekročia 4 %, CSI New York mala ísť pod štvorku a Myšlienky vraha atakovať až 5 %.

Najsledovanejším programom dňa sa opäť stali Oteckovia, ktorí mali atakovať až 11 ratingov s podielom 36 %. V podvečernom čase tak vládnu naďalej. Moja mama varí lepšie ako tvoja mala ísť pod 15 %. Televízne noviny atakovali až 31 %, Noviny sa dostali nad 22 %. Celkovo ich malo vidieť 565-tisíc divákov, TN-ky o dvadsaťtisíc divákov viac, najsledovanejším programom dňa sa však stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor