Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny naďalej vysoko, časť divákov už prebehlo k Chart Show! Joj opäť s veľkým náskokom v prime-time

Chart Show si polepšila, zatiaľ však ostáva podpriemerná.

Aj táto streda vyznela jasne v prospech Joj. Prázdniny už síce opustili 13-ratingovú úroveň, dosiahli však výkon 11 % a v podieli uhrali vysoký nadpriemer 29 %. Časť ich divákov sa presunula ku Chart Show, ktorá posledné dva týždne padla hlboko, z podpriemeru sa síce ešte nevyškrabala, uhrala vyše o málo viac než 19 %. Na Joj sa po Prázdninách vrátil do štruktúry sitkom Dovidenia, stará mama, ani po silnom nábehu nezlepšil svoje postavenie, neuspel s podielom cez 14 %.

Vydarený deň mali v stredu menšie stanice. Vymenené životy sa pripomenuli vysokým výkonom, keď uhrali podiely vyše 6 a až pod 10 %. Pozíciu si oproti predošlým dňom vylepšila Plus s Kuriérom a podielmi medzi 5 – 6 %, darilo sa i Wau s kriminálkami CSI a podielmi pod 4 a 5 %. Prepadnutie vo vzduchu na Dajto uhralo 4,5 %.

Podvečer si polepšili obe hlavné komerčné stanice, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala pod 22 %, Susedské prípady zas pod 16 %. Televízne noviny tentoraz na konkurenčné správy stratili vyše rating, podielovo atakovali 26 %, Noviny získali 28,5 %. Joj mala v stredu viesť v prime-time o viac než 5 podielových bodov, celodenne vyhrala Markíza s náskokom približne jedného bodu.

Čítať viac...
Nahor