Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny jarným valcom, opäť nabrali divákov! Chart Show zas ďalších stratila, stáva sa neúspechom Markízy

Prázdniny si udržali vysokú úroveň aj s deviatou časťou, pred záverom seriálu ešte posilnili. 

Joj v stredy ďalej valcuje. Rodinný seriál Prázdniny sa stal diváckym hitom, pričom túto stredu ešte rástol. Posilniť mal o pol ratingu na 10,7 % s vysokým podielom až 29,7 %. Prázdniny pôjdu na Joj budúci týždeň naposledy, od 29. marca ich vystrieda Panelák.

Opačný príbeh zažíva Chart Show. Tá sa druhý týždeň po sebe prepadla, narazila na dno, keď podliezla päť ratingov s podielom iba tesne nad 15 %. Peoplemetre už pritom sčasti zohľadňujú situáciu na trhu po jej odchode z antény a menší vplyv DVB-T na celkové čísla. Joj napriek veľkému nábehu opäť neuspel sitkom Dovidenia, stará mama, podliezol 15 %.

Z menších Vymenené životy priniesli Doma vysoké nadpriemery s podielmi 7,5 a vyše 9 %, Mesto hriechu zas Dajto vynieslo share nad 7 %. Presadila sa aj Wau s kriminálkami a podielmi takmer 3,5 a okolo 4,5 %, najslabšia bola Plus s Čiernymi vlajkami a výkonmi medzi 1 – 3 %.

Podvečer Rodinné prípady prekročili 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja túto hranicu podliezla. Televízne noviny atakovali 25 %, Noviny sa vzdialili s podielom cez 28 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, s Prázdninami ako jediné prekročilo desať ratingov. Joj vyhrala prime-time o približne osem podielových bodov, celodenne vyhrala Markíza s náskokom takmer dvoch bodov.

Čítať viac...
Nahor