Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prázdniny definitívne hitom, túto stredu ešte rástli! Chart Show sa odlepila od dna, ostáva sklamaním

Joj rodinný seriál vyšiel, drží sa s ním okolo 10 ratingov.

Prázdniny potvrdzujú úspech. Seriál sa v priebehu ostatných týždňov usadil neďaleko ratingovej desiatky, pričom tento týždeň ju dokázal aj dosiahnuť. Prázdniny prvýkrát od štartu rástli, keď ich tentoraz sledovalo 10 % divákov pri podieli nad 27 %. Tento dlhodobo nadpriemerný výkon ich radí medzi najúspešnejšie seriály Joj. Túto stredu rástla aj Chart Show, ktorá si pred týždňom siahla na svoje dno. Dvihla sa o rating na 6 %, v podieli bola naďalej podpriemerná s hodnotou 18,5 %. Na Jednotke aj tento týždeň bežala Liga majstrov, hýbala sa okolo 9 a 10 % v komerčnej cieľovke. Joj okrem toho uviedla ďalšiu premiéru Dovidenia, stará mama, sitkom neprekvapil s podielom takmer 14 %.

Skupinu Markízy ale opäť potešila Doma a jej Vymenené životy, šla s nimi okolo 7 a pod 10 %. Disturbia na Dajto uhrala vyše 4 %, Čierne vlajky na Plus sa dostali pod 3 a na 4,5 %. Darilo sa kriminálkam na Wau s podielmi pod a nad 4 %.

Susedské prípady podvečer dosiahli 15 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja okolo 20 %. Televízne noviny sa dostali cez 23 %, vpredu boli Krimi aj Noviny s podielmi 26 a pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa sa pred Prázdninami stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor