Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Marika Gombitová sa skutočne po 12 rokoch vrátila medzi ľudí! V piatok natáčala V siedmom nebi!

Televízii Joj sa podarilo to, čo naposledy pred štrnástimi rokmi Markíze.

Slávik 2000, Nočné lampy, Zlatý puk 2002 na STV a potom už nič. Marika Gombitová sa po nešťastnej autonehode v 1980-tom čoraz viac izolovala od sveta, až nakoniec na prelome milénií v relácii Jarmily Lajčákovej-Hargašovej vyslovila slová, z ktorých mrazí dodnes. „Inak to nejde. Nechodím von. Mám z okolitého sveta strach. Viem, že vonku by som sa necítila dobre a nemala by som sa o koho oprieť, a tak radšej zostanem doma a urobím si svoj program. Nebudem predsa samu seba deprimovať. Nie je možné sa s tým zmieriť. Ak to niekto tvrdí, neverte mu. Snažím sa aspoň prijať samu seba takú, aká som. Verím, že mám nejaké poslanie a som vďačná za to, že po ťažkej autonehode môžem ešte spievať,“ povedala v roku 2000 v relácii Nočné lampy.

Práve tento rok je však, zdá sa, pre Mariku prelomový. V máji sa objavila po prvý raz na verejnosti po dlhých dvanástich rokoch na narodeninách Júliusa Hrona, v septembri k sebe dokonca pustila redaktorku Nového Času. Iba pred pár dňami k tomu začala speváčka sama komunikovať  so svojimi fanúšikmi, keď si založila vlastný účet na Facebooku a otvorila oficiálnu stránku. Po rokovaní s Joj sa nakoniec rozhodla vystúpiť aj v najsledovanejšej relácii sezóny, V siedmom nebi, pričom práve v piatok prebehlo očakávané natáčanie. Napriek tomu, že v minulosti nebolo nikdy isté, či Marika na dohodnuté vystúpenie príde, dnes je už jasné, že v Siedmom nebi skutočne vystúpila. Speváčka sa tak práve v piatok 5. decembra 2014 po 12 rokoch vrátila medzi fanúšikov a na televízne obrazovky.

Symbolické je, že opäť bude jej veľké televízne vystúpenie sprevádzať Vilo Rozboril. Ten bol aj moderátorom Slávika v roku 2000, kde sa Marika ukázala, pričom práve dnes si na tento moment zaspomínala zdieľaním fotografie. Svoju spomienku pridal aj Rozboril. Táto fotka ma dojíma. Ale hlavne spomienka na ten večer. Trošku sme potom s Marikou veľmi príjemne klábosili aj na recepcii po Slávikovi. A viem, že som Marike povedal – teším sa, keď sa „na pľaci“ stretneme opäť. No prosím… Prešlo 14 rokov a je to tu,“ napísal moderátor k fotografii. Isté je, že tak ako sa pred štrnástimi rokmi podaril veľký zázrak Markíze najmä Marikinou spoveďou v relácii Nočné lampy, ďalší zázrak sa zrodí v nedeľu na Joj.

Fotografia, ktorú Marika Gombitová zdieľala na svojom Facebooku
markiza gombitova vilo rozboril slavik 2000

Foto: Facebook, Nový čas

Čítať viac...
Nahor