Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pravá tvár porástla, Búrlivé víno šlo v hlavnom čase naposledy! Dotiahla ho Jednotka s filmom

Joj sa zas nedarilo podvečer ani s Panelákom.

Búrlivé víno sa po druhýkrát vo svojej histórii muselo pre hlboko podpriemernú sledovanosť rozlúčiť s časom 20:30. V stredu ponúklo v lukratívnom čase svoju poslednú časť, keď ho od zajtra Markíza presúva na 21:40. Búrlivé víno sa v stredu skúsilo ešte nadýchnuť, keď o niečo rástlo, s ratingom vyše štyri percentá však zaznamenalo podiel iba pod 14 %. Dotiahla ho Jednotka s filmom Taxi, s ktorým v komerčnej cieľovke mala tesne prekonať štyri ratingy s podielom 13,5 %. Oproti druhej časti si polepšila Pravá tvár, podliezla 6 ratingov s podielom nad 18 %. Nasledujúci Panelák prepadol s podielom pod 12 %. Do vedenia šla Chart Show, ktorá uhrala share pod 21 %.

Z menších X Men: Budúca minulosť na Plus uhral podiel nad 7 %, Unesená v Istanbule na Dajto podliezla 5 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala medzi 4 – 5 %, kriminálky na Wau pod a nad 3 %.

Podvečer sa s nástupom Súdnej siene Joj nedarí. V stredu jej mala prepadnúť s podielom len nad 10 %, Rodinné prípady podliezli 20 %. Ratingovo vyrovnané mali byť hlavné komerčné spravodajstvá, Televízne noviny pre skorší začiatok v podieli uhrali 23 %, kým Noviny atakovali 21 %.

Čítať viac...
Nahor