Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pravá tvár opäť podrástla, Panelák zdvojený už teraz! Zámena manželiek ostala v podpriemere

V stredu porástli Joj aj Markíza, tá zatiaľ na priemer stále nedosiahla. Večer vystrelili Dvojka a Plus.

Pravá tvár po minulotýždňovom poklese znovu poskočila. Seriál pravidelne osciluje medzi 5 – 6 ratingami, pričom tentoraz sa dostala pod hranicu 6 % s podielom pod 20 %. O niečo si polepšila aj Markíza so Zámenou manželiek, ktorá oproti minulému týždňu porástla o vyše pol ratingu pod 5 % s podielom takmer 16 %. Joj v ďalšej časti večera už predčasne oproti plánom zdvojila opäť Panelák, dosiahol jej podiely okolo 14 a vyše 15 %. Pôvodne rátala s dvojitým nasadením od augusta. Dve časti Búrlivého vína uhrali výkony okolo 18 a vyše 20 %.

Na menších uspela Dvojka s 2. predkolom Ligy majstrov medzi MFK Žilina a FC Kodaň. Zápas u mladých dosiahol na podiely pod 5 a na 8,5 %. Vysoko bola aj Plus s filmom Elektra a podielom takmer 8 %, Dajto so snímkou Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama prekročilo 6 %. Na Doma sa nedarí Láske na druhý pokus, telenovela sa hýbala len okolo a pod 3 %, opäť bola vyššie Wau s kriminálkami CSI a podielmi okolo 4 %.

Podvečer Susedské prípady získali vyše 20 %, Súdna sieň šla pod 16 %. Ratingovo vyrovnané boli hlavné spravodajstvá, pre skôr začínajúce Televízne noviny to znamenalo podiel nad 25 %, Noviny sa dostali pod 24 %. Na celkovom publiku mali o 60-tisíc divákov viac, najvyššie za celý deň sa v oboch hlavných cieľovkách dostalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor