Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme prvý z highlightov Markízy v letnom prime-time: Bude plný erotiky!

Slovenské televízie v priebehu najbližších týždňov postupne dobiehajú svoje jarné štruktúry a na nás, divákov, čaká obdobie dobre známe ako uhorková sezóna. Televízie sa v ostatných rokoch snažia do uhorkového programového šalátu primiešať aspoň zopár kúskov mäsa, pričom Markíza tak urobí prostredníctvom akvizičnej novinky.

Markíza vyskúša toto leto navnadiť svojich divákov na akvizičnú novinku so šteklivým obsahom. Už začiatkom júna by sa mal v prime-time objaviť americký seriál The Client List, s ktorým Markíza pôvodne počítala už začiatkom tohto roka. Nakoniec so seriálovou novinkou vyčkala a rozhodla sa ju zaradiť až do menej dôležitého obdobia. Seriál by mal dostať na Markíze priestor v čase o 21:30, kde by mal vystriedať Rodinné prípady.

Čítajte viac o letnej štruktúre Markízy: Líder prichádza s veľkou zmenou!

The Client list, ktorý uvedie Markíza pod názvom Hriešny zoznam, sa v Amerike v rokoch 2012 – 2013 dočkal dvoch sérií, celkovo má líder k dispozícii 25 častí. Hlavnú hrdinku v seriáli stvárňuje obľúbená herečka Jennifer Love Hewitt, ktorá sa preslávila seriálom Stratené duše. Práve fanúšikovia tohto seriálu, ktorý vo svojich najlepších časoch prinášal v nedeľu predpoludním Jojke vysoké podiely, sa môžu tešiť na novinku, ktorá je podľa viacerých recenzií dôstojným nástupcom Stratených duší. Prevažne ženské publikum seriálu o dušiach mŕtvych v seriáli Hriešny zoznam vyvážia šteklivé scény, ktoré zas prilákajú najmä mužského diváka. Jennifer Love Hewitt tak bude v tomto seriáli lákať obe pohlavia.

Seriál odvysielala pôvodne káblová televízia Lifetime, kde si obe série udržali priemerný výkon nad 2 miliónmi divákov. Desaťdielna prvá séria dosiahla priemerný výkon 2,51 mil. divákov, druhá séria s 15 časťami poklesla na priemernú hodnotu 2,05 milióna.

Seriál vychádza z filmovej predlohy s rovnomenným názvom The Client List, kde taktiež hlavnú hrdinku stvárnila Hewitt. Film v tomto prípade neposlúžil ako pilot pre seriál, ten vychádza z rovnakého námetu, no oproti filmu priniesol niekoľko zmien. Snímku z roku 2010 už odvysielala ženská stanica Doma v septembri 2013.

O seriáli Hriešny zoznam
Príbeh je o jednej kráľovej krásy, Riley Parks (Jennifer Love Hewitt), a odohráva sa v malom texaskom mestečku. Kráska je však už teraz vydatá matka troch detí, ktorej manžel pre zranenia nemôže pracovať a rodine hrozí, že ich vysťahujú na ulicu. Bývalá kráľovná krásy je presvedčená, že nikto tak krásny ako ona si nezaslúži byť chudobný a tak príjme ponuku pracovať v masážnom salóne. Veľmi rýchlo však zisťuje, že jej klienti čakajú oveľa viac, než len obyčajnú masáž…

Trailer k seriálu Hriešny zoznam na stanici Lifetime

Čítať viac...
Nahor