Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme názov aj obsadenie nového seriálu JOJky

V televíznom zákulisí sa hovorí o nátlaku na hercov zo strany konkurencie.

Seriálová novinka JOJ by sa mala vysielať pod názvom Tajomstvo rodiny. Podľa predchádzajúcich informácií sa uvažovalo nad názvom Vdova, ktorý zrejme zostal iba pracovným. Televízia počíta s nasadením seriálovej novinky už v nasledujúcej televíznej sezóne, pravdepodobne raz do týždňa. Tajomstvo rodiny na televízne obrazovky vráti niekdajšiu seriálovú hviezdu Markízy Michaelu Čobejovú, ktorá sa na dlhšiu dobu z obrazoviek stratila. V seriáli si zahrajú napríklad aj Marián Miezga, Milo Kráľ, Elena Podzámska, Milan Ondrík, či Katka Brychtová.

Podľa informácií zo zákulisia seriálu, jednu z úloh si mal zahrať aj Braňo Deák, neskôr svoje účinkovanie v seriáli zrušil. Deák je tvárou seriálu Markízy Búrlivé víno a v zákulisí sa hovorí, že televízia na niektorých hercov vyvýjala tlak, aby projekty konkurencie bojkotovali. Nie u všetkých hercov však vedenie vlastnej tvorby Markízy uspelo.

Prečítajte si aj: JOJ plánuje vrátiť seriál Profesionáli

O čom seriál Tajomstvo rodiny bude? Ide o licencovaný seriál podľa holandského originálneho námetu Penoza. Námet bol predaný do viacerých krajín, napríklad aj do USA, kde stanca ABC nakrútila seriál Red Widow. Držiteľom licencie je spoločnosť Endemol. Seriál bol v krajine svojho vzniku úspešný, jeho slovenskú adaptáciu realizuje TV JOJ v spolupráci so spoločnosťou DNA. Tá už pre Jojku vyrábala viacero úspešných seriálov ako Odsúdené, či Dr. Dokonalý. Seriálová novinka prinesie napínavý príbeh ženy, ktorá tragicky príde o svojho manžela a musí sa postarať nielen o svoju rodinu, ale chce vypátrať aj pravdu o vražde svojho muža, ktorý bol prepojený na podsvetie. Hlavná hrdinka sa sama rozhodne preniknúť priamo do podsvetia. Aktuálne v Holadsku vysielali už tretiu sériu tohto seriálu.

Odporúčame aj: Vyvolení na JOJ končia už koncom novembra, Farma bude aj v decembri

 

 

Čítať viac...
Nahor